reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam was dawno sie nie udzielalam niestety w piatek koncem 16 tyg zaczelam znowu plamic i po spr w szpitalu serce maluszka przestalo bic i czekam na wywolanie wiem truskaweczka ze ty to przeszlas nie wiem co sie stalo?? Czy to moja wina?? Tak sie cieszylam:(:( powidzenia reszcie dziewczyn
Tak mi przykro:(
 
reklama
@Nusia123 bardzo mi przykro. Nie obwiniaj się bo to nie Twoja wina. Przecież kochałaś to maleństwo, dbałaś żeby wszystko było dobrze, zrobiłaś wszystko co było w Twojej mocy. Niestety tak czasami się dzieje, chciaż to strasznie niesprawiedliwe :( jakbyś chciała to pisz do mnie na priva.
 
Dziekuje wszystkim za wsparcie lekarz mowi ze dzidzia byla zdrowa bo nadal czekam na poronienie musi byc naturalne dla mojego dobra wg niego musialo miec drobna wade genetyczna ktorej nie da sie wykryc i nie mogloby przezyc musze jakos sie z tym uporac chociaz co chwile placze dobrze ze w domu czeka 2 zdrowych dzieci zycze wam udanych ciaz i zdrowych dzidzi dbajcie o siebie
 
Dziekuje wszystkim za wsparcie lekarz mowi ze dzidzia byla zdrowa bo nadal czekam na poronienie musi byc naturalne dla mojego dobra wg niego musialo miec drobna wade genetyczna ktorej nie da sie wykryc i nie mogloby przezyc musze jakos sie z tym uporac chociaz co chwile placze dobrze ze w domu czeka 2 zdrowych dzieci zycze wam udanych ciaz i zdrowych dzidzi dbajcie o siebie
Strasznie mi przykro bądź silna
 
cześć drogie Mamy, ja z lipcówek 2016 ;) mam dużo nowych, oryginalnych rzeczy firmy La Millou, z likwidacji sklepu. nie bede tu wklejac linka zeby nie spamowac, ale jesli ktoras bylaby zainteresowana oferta, to zapraszam na priv! pozdrawiam Was bardzo! ;)
 
reklama
Do góry