reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny które niedawno doszły i nie mają dostępu do wątku zamkniętego, piszcie do mnie priva, że chcecie też należeć. Czekam do wieczora ;)
 
reklama
Ja właśnie zakupiłam uzywany adapter do pasów i wypróbuję go pierwszy raz w sobote. Mam nadzieje ze się sprawdzi. Przy poprzednich ciazach go nie miałam ale też mało jeździłam autem bo prawo jazdy zrobiłam dopiero 2,5 roku temu.
Sorry za jeszcze chaotyczne pisanie ale jeszcze nie ogarniam forum
 
Hejo czytam Was od dawna ale dopiero teraz postanowilam sie ujawnic. Mam 27 lat i czekam na pierwszego dzidziusia. Termin dzien przed moimi urodzinami - 08.09.

Tez sie zastanawiam nad zakupem tego adaptera do pasow - jaka firme polecacie?
 
Kaja2017, ja od początku jeżdżę w adapterach. Miałam pożyczone od siostry i się super sprawdziły, ale teraz muszę jej oddać, bo też spodziewa się dziecka :) Także dzisiaj zakupilam nowe dla siebie. Dużo jeżdżę i w trasy również, bez tych adapterów czułam bolesny ucisk na podbrzusze :/

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Używam Besafe zapinane na napy i są ok. Teraz kupiłam do wypróbowania Protection of Life, też na napy, ale o połowę tansze jak wypróbuję dam znać :)

Napisane na Lenovo YT3-850F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry