reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
U nas jeszcze akurat wybral noc przed moim powrotem do pracy ;(
Ja sama nie wiem co mu... ropa z oczka leci.. kaszle ma czasem przytkany nos... temp dzisiaj 37 no i chyba trzy 4ki my ida... takze wszystko na raz...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas tez katar czasem zakaszle, oczy lzawieja i slini się strasznie. Temp kolo 37 więc ciężko stwierdzić. Też myślę, że zęby. Tak jest zawsze ja wczoraj caly dzień marzyłam o tym jak zalegne bo strasznie bolaly mnie plecy i cóż walka całą noc. Oczywiście mama wraca do pracy za mało stresu ma... Współczuję i rozumiem doskonale.
 
reklama
U nas tez katar czasem zakaszle, oczy lzawieja i slini się strasznie. Temp kolo 37 więc ciężko stwierdzić. Też myślę, że zęby. Tak jest zawsze ja wczoraj caly dzień marzyłam o tym jak zalegne bo strasznie bolaly mnie plecy i cóż walka całą noc. Oczywiście mama wraca do pracy za mało stresu ma... Współczuję i rozumiem doskonale.
Na szczescie pracuje tylko 3 dni w tyg... a malym sie z mezem wymieniamy... ale przez to nie mamy razem wolnego :( no ale jeszcze 4 miesiace...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dzag82 @luska1979 jedyne, co robię z paznokciami to je ścinam i czyszczę (trochę wstyd mi to mówić). Maluję na święta, jeśli w ogóle zdążę. Jakoś nie mam do tego cierpliwości, tak samo z resztą jak i do makijażu. W sumie używam tylko tuszu do rzęs... Teraz akurat mam pomalowane paznokcie z racji sobotniego wesela, siostra mi właściwie malowała. Kiepska ze mnie kobieta [emoji14]

Co do jazdy samochodem w ciąży, to kuzynka mojego B. pożyczyła mi coś takiego:
Zobacz załącznik 797179
I chyba wreszcie zacznę używać, bo mi pasy idą przez dół brzucha, a tam teraz dzidź siedzi. A brzuch już mam duuuży. Pokażę, jak przejdziemy na zamknięty, bo teraz się wstydzę [emoji14]

Napisane na CHM-U01 w aplikacji Forum BabyBoom

Podpisuję się również moim paznokciem lakierem nietknietym :-D nie lubie, nie umiem, nie mam czasu :)
Mam bardzo twarde paznokcie ale nie znosze gdy sa długie ogólnie taka ze mnie mało kobieca. Nie podobają mi się długie paznokcie.
 
@Patysia152 , @Itta87 zdrowka dla dzieciaczkow !!


@dona1710 witaj w naszym skromnym gronie ;-)

Dziewczynki nie smutajcie sie ja mam trzy cory i powiem Wam, ze zadnej bym na syna nie zamienila ;-) , babeczki sa cudne :-D . Teraz jak bedzie czwarta cora tez bede sie cieszyc, taki wielki babiniec bede miala :-D , a jak jednak synio to jakos dam rade :p , nowe doswiadczenie i mezo nie bedzie taki "samotny" :p , pozyjemy zobaczymy ;-)
 
Musze... juz platne zwolnienie wykorzystalam... wiec teraz musze... w uk nie ma tak jak w pl... niestety :( zalezy od firmy.. i tak moja jest laskawa.. bo daje ok 6 tyg 100% platnego... a tak zazwyczaj tylko tydzien 100%...
Beata dziekuje :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzag mam nadzieję że obejdzie się bez zobaczymy jak wyschnie jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję że nie będzie źle.
Klusek ja jutro zaczynam 18 tydzień i też nic wariuje..

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry