reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Co do tuszu to polecam ten na zdjęciu. Niepozorny tusz z Rossmanna za 12 zł. Polecany przez blogerki, super rozczesuje i unosi rzęsy, nie kurszy się, długo zostaje na oczach. Porównują jego jakość do drogich i markowych tuszy. Spróbujcie może i Wam się spodoba bo ja używam go już od dawna ;)
IMG_20170228_091724.jpeg


 

Załączniki

  • IMG_20170228_091724.jpeg
    IMG_20170228_091724.jpeg
    50,8 KB · Wyświetleń: 216
reklama
Oh nie! Pobudka o 8 i już nie mogę zasnąć. Wszystko przez to, że zobaczyłam piękne słoneczko jak świeci w salonie ;P Dziś w planach dluugii spacer z sąsiadka i jej półrocznym synkiem. Może lody w kawiarni? A co mi tam! :D
Równo za tydzień kolejna wizyta, mogłabym zaglądać do maleństwa codziennie [emoji170]

Też mam wizytę za tydzień;-)) więc będziemy razem siedzieć w stresie ! ;-)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Witam wśród żywych ;)
@dzag82 sprawdzić nie zaszkodzi. Bo podwójny narząd może zaburzać procesy w organizmie. Powodzenia z autem!
@--Aga-- dla mnie też ze względu na szczoteczkę odpada.

Btw nie wiecie kiedy będzie znowu promocja w Rossmanie?

@Hola77 spokojnie ;) to minie. Ja właśnie nie jestem płaczliwa tylko mam napady gniewu. Masakra aż czuję jak mi ciśnienie rośnie. Na córkę na pewno znajdziesz jakiś babski sposób.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj o 14 klucze trafia w nasze rece od domu. Ale mnie juz moj wkurzyl i niech sobie sam odbiera. Oczywiscie zaraz potem do pracy jedzie. Pracoholik jeden.
 
reklama
Matko, dziewczyny zwariuje z tymi moimi hormonami jak Boga kocham. Wszystko mnie drażni, doprowadza do płaczu. Złoszczę się na syna o byle pierdołę. Co chwilę wychodzę na balkon, żeby ochłonąć i nie wybuchnąć. Zwariuje sama ze sobą.. A jeszcze narzeczony mi dzisiaj wyjeżdża na tydzień, wiec znowu będę sama ze wszystkim. W piątek wizyta u giną, a ja na chwilę obecną nie mam jak do niego dojechać (20 km w jedną stronę), bo **uj (za przeproszenie) mi z tego, że zostawia mi auto, jak ja nie mam prawa jazdy (poza tym i tak nie potrafię prowadzić). Chce mi się wyć[emoji24]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry