reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja w sukienki się będę musiała obkupić...nie za dużo ich mam bo pogoda nie zawsze tu pozwala na sukienki.
Hola mi tak szkoda było się pozbyć malucha...mojego pierwszego autka.
Ja też mam na twarzy takie dwa płaty suchej skóry...w ogóle okropnie w tej ciąży wyglądam.Nawet makijaż nic nie daje.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Normalnie nie rozumiem tego przywiązania do auta, tyle razy obiecywałam sobie że auto traktuję przedmiotowo. Ale to moje ukochane, może ze względu na okoliczności i pierwsze takie moje.
Teraz mam dla siebie dacie która też mi się podoba i fajnie się jeździ (taki rumuński mercedes(*^__^*) 嘻嘻……)ale do pandziuli sentyment pozostał. Na szczęście czasem śmignę nią po mieście!
 
reklama
Oh nie! Pobudka o 8 i już nie mogę zasnąć. Wszystko przez to, że zobaczyłam piękne słoneczko jak świeci w salonie ;P Dziś w planach dluugii spacer z sąsiadka i jej półrocznym synkiem. Może lody w kawiarni? A co mi tam! :D
Równo za tydzień kolejna wizyta, mogłabym zaglądać do maleństwa codziennie [emoji170]

 
A mnie dzisiaj jakaś chandra dopadła. Nerwy mnie tłuką!
Z każdej strony źle. Dupa.
 
Ostatnia edycja:
@Hola77 Ojoj.. Co Was tak łapie to złe samopoczucie.. Aż tak wahają się nastroje w ciąży? Ciekawe czy mnie to dopadnie, bo puki co ani nie jestem płaczliwa, ani się nie denerwuję, nie wyprowadzam się z równowagi, mąż nie może narzekać, że obrywa mu się..
Już bardziej byłam płaczliwa i marudna przed ciąża, jak nie wychodziły nam starania, może teraz to się cofa z racji odmiennego stanu? :D

 
anntryb pisze:
Przyszły legginsy ciążowe, które zamawiałam na Allegro. Któraś z was wrzucała kiedyś linka, po 15 zwykłe ale cienkie i 18 zł 'ala ocieplane ale o wiele lepsze i nie prześwitujące. Wydają się być wygodne zobaczymy jak z trwałością :p Dobiorę do nich tuniki i będę śmigać na wiosnę :)
Już doczytałam, że to nie są w sumie ocieplane tylko grubszy materiał. Czyli nie ma szans, że tyłkiem będę świecić? ;-) ;) Ja się nie mogę zdecydować, tyle tego jest na Allegro... Boję się, że jak kupię cienkie to będę miała majty na widoku całego świata. Widzę wzięłaś 40-tkę. Jaki masz wzrost? Ja normalnie noszę M, ale jak Ty masz L, a szczupła jesteś... to nie wiem :baffled:
Wiecie co... ja to nawet majtki muszę zmienić, bo mnie obecne piją w podbrzusze... Tłuścioch wstrętny. I też pewnie będę szukała milion lat, aż w końcu urodzę, bo ciężko się będzie zdecydować i w ciemno kupić :dry:.

GuaRaNa pisze:
@luska1979 a no mam ;). Niestety to nie fizjologia tylko problem jest. Oddać nie mogę bo jedna tętnica. I nadciśnienie gotowe.
Może brata bliźniaka wchłonęłam... mój brat też ma podwójny narząd tylko nie pamiętam co.
Czekamy razem z Tobą na telefon!
A ja mam dwie śledziony :laugh2: Jedna normalna, a druga taka maciupeńka. Przypadkiem się dowiedziałam przy darmowych badaniach z pakietu medycznego w pracy. Ale nie wiem co z tym dalej, bo tylko wyniki dostałam i w sumie zapomniałam z tym iść do lekarza rodzinnego zapytać.

Atfk, musiała przepięknie Twoja córka wyglądać na komunii :tak:.Ja też lubię taką prostotę, klasykę. Puchate suknie ślubne też mi się nie podobają :-p I choćby nie wiem jak piękna by byłą panna młoda to w moich oczach taka suknia psuje efekt. Ale też zdaję sobie sprawę, że każdy lubi co innego i co innego się mu podoba.

luska1979 pisze:
Chyba sobie w kulki lecą.Nadal cisza.Oni myślą że kobiety w ciąży mają nerwy ze stali.
Uświadom tamte miłe panie, że tu pół Polski na wyniki czeka ;-) ;) I Niemcy... i USA...

Tyllkaaa pisze:
uźwa zaczynam panikowac! Moj gin mowi ze niepokoi go to dodatnie IgM, ja wczesniej czytalamze tak moze byc i bla bla jesli IgG jest ujemne.
A tu dzisiaj conie wejdę na onformacje to pisze ze jak jest Igm dodatnie to jest świeże zakarzenie.

Kuzwa jak to w konci do cholery jest
Ja nie pomogę, nic a nic się na tym nie znam, nie chcę strzelać i spisywać Ci informacji z internetu. Jeśli ufasz swojemu ginowi to rób co każe. Ale tylko powiedział, że go niepokoi, czy jakieś działanie wdrożył?

Ahh, Luska, doczytałam. No i bomba!!!!!! Ale co tam... ja to wiedziałam, że to nie będzie Wasze zmartwienie :-p. Wykrakałam :laugh2: No super.

Dzięki za info o tuszu Maybelline. Muszę wypróbować następnym razem. Ja ostatnio kupiłam Rimmel i kurde goowno straszne. Po kilku godzinach mam sine wory pod oczami, tak się sypie i maże. Do dzisiaj nie znalazłam tuszu idealnego z idealną szczoteczką (lubię zwykłe, proste, cienkie).

Staję na stronie 1578 - to ku mojej pamięci :-p Wrócę, ale lecę teraz jeden samochód w komisie zobaczyć i podpytać co nieco :-p
 
Ja placzliwa jestem strasznie... Byle gucio nadal mnie rusza a wczesniej nic, nul... Nie chce mi sie wstać a muszę bo gina mam na 11. Mam nadzieję ze przedluzy mi zwolnienie bo normalnie do pracy sie nie nadaję. Pozabijam połowę ludzi xP.
 
Hehe mi już głupio chodzić do pracy co miesiąc i zanosi zwolnienie. Jestem od połowy grudnia na L4, czuję się dobrze, chodzę radosna jak skowronek. Ciekawe co o mnie myślą ;P Leń i naciągacz na dni wolne hehe ;P
Na szczęście dyrekcja rozumie moje zwolnienie i nawet złego słowa nie powiedzieli.

 
Obecnie mam Rimmel żółty jest w miarę ok jesli chodzi o efekt ale po połowie dnia panda i trzeba poprawić. A Maybelline nie. Wlasnie muszę tusz kupić bo się kończy.
 
Normalnie nie rozumiem tego przywiązania do auta, tyle razy obiecywałam sobie że auto traktuję przedmiotowo. Ale to moje ukochane, może ze względu na okoliczności i pierwsze takie moje.
Teraz mam dla siebie dacie która też mi się podoba i fajnie się jeździ (taki rumuński mercedes(*^__^*) 嘻嘻……)ale do pandziuli sentyment pozostał. Na szczęście czasem śmignę nią po mieście!
Dacia... Kurde chcieliśmy kupic taka 2letnia ale niestety :( duster jest drogi, logan juz mniej i nawet w Niemczech jest jedna ale ma kawalek tylu do zeobienia. Zobaczymy co bedzie Kangoo albo scenic bo wujek dziś jedzie ogladac. U nas samochod to max na 2-3 lata bo moj maz robi takie przebiegi, ze nówka sie nie oplaca.
 
reklama
U mnie bez sensu męczyć sie w pracy bo bym nie wyrobila swojej premi... Szef mi powiedzial sam bym poszla na zwolbienie juz do końca bo mi sie nie opłaca wrocic a średnia sobie popsuje...
 
Do góry