reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Fajna. Bo ci bardziej chodziło o poduche żeby między nogami mieć ?
Ja patrzyłam na poduche w kształcie U, w nocy często kręcę się i było by dobrze mieć po obu stronach. Ale również w kształcie C da się do leżenia po obu stronach.
Ale to dopóki nie prześpisz się na tych poduchach to ciężko wybrać.



Ktoś jeszcze ma poduche?
Komu jaka pasuje ?

f2w33e3k34cniyv8.png
Ja mam w ksztalcie J. Mialam juz przed pierwsza ciaza, spie z Nia od 7lat I jest niezastapiona :)
 
reklama
@luska1979 dokładnie tak jak piszesz. Teraz pełen relaks :) za to moja mama za te nerwy pokazała mj cudne 2 pary bodziakow ktore kupiła dla Mikołaja ^^ humor poprawila mi na +200 :happy:
Jedne białe z dlugim rekawkiem na napki w koperte i drugie z krotkim w biało niebiesko beżowe paseczki :)

Więc mam juz pierwsze ciuszki hi hi chociaż nie ja je kupiłam :rolleyes2:
 
Atfk no ja już zęby przynajmniej myje bez problemów od jakiegoś czasu już.Brzusio też rośnie od jakiegoś czasu już go widać nawet w luźnych ciuszkach a kg stoję narazie.
Guarana ja właśnie nie miałam plamienia ani krwawienia a szyjka macicy od samego początku tak nisko więc mam nadzieję że wszystko ok ale jednak chyba warto dmuchać na zimne.
Słyszałam właśnie że ta metoda się sprawdza...to spokojnie mam czas do 9 marca plus 2 dodatkowe tygodnie...oj luzik.W drugiej ciąży jednak ta metoda się nie sprawdziła.Wcześniej poczułam w pierwszej tak.
Patysia test pappa wykaże wady serca tylko wynikające z genetyki czyli np.w zespole downa to jedna z częstych cech.W mojej mikrodelecji też są możliwe wady wrodzone zastawek serca to mniejsze wady serca nie wymagające operacji a objawiające się szmerami serca u noworodka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klusek to dobrze...ja też nadal nie wiele potrafię zjeść więc rozumiem.
Tylkaa oj takie rzeczy potrafią rozmiękczyć nasze serca.
Dopiero Was nadrobiłam.
Dziewczyny do wyrek i pełny relaks.
Trzymajcie za jutrzejszą wizytę jutro kciuki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lusia, no masz racje zwłaszcza ze moja mama w tej ciąży była bardziej sceptyczna, to widzę ze to tylko pozory byly bo jak pokazywała to fruwała nad ziemią z maslanymi oczami ha ha
 
Ostatnia edycja:
Napisz jeszcze maila ze skarga plus ze chcesz zwrot czesci kosztow ewentualnie powtórkę badania

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
własnie się za to zabieram :happy2:

Safiya a ile Wy tam macie km? Mi by bylo bardziej szkoda nerwow niz paliwa. Zawsze lepiej fejs tu fejs ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
tu nie chodzi o odległość - skoro nie mają to nie mają, nic nie zdziałam .. co mi da? powie, że nie ma i do widzenia ..

@luska1979 kciuki są!!
 
Evelinia Ty też dzielna jesteś kobietka że 2 razy rodziłaś sama.
Ja w sumie Wiki też sama prawie rodziłam ale to dlatego że poród zaczął się w nocy a mąż wieczorem pojechał do domu bo nic się nie działo i poród był ekspresowy więc mąż przyjechał na ostatnią godzinę porodu a ja i tak wszystko miałam pod konrolą.Sama bym urodziła bez położnej.
Patysia nie sądzę by znieczulenie mogłoby wywołać zespół downa u dziecka.Ale konsltant pewnie Ci powie więcej na ten temat.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję kochana, że tak mówisz :rolleyes2: sama najlepiej wiesz ile kobieta jest w stanie znieść :)
Na szczęście porody bez komplikacji :-) :)
Heh zaśmiałam się pod nosem gdy przeczytałam, że położna tosty Ci przyniosła, u nas to Ci przyniosą dwie kromki chleba na pocieszenie :-D:-D


Luska mi nie chodzi nawet o ZD tylko bardziej czy moglo cos uszkodzic w sensie rozwijajace sie serduszko itp... to w końcu bylo znieczulenie ogolne plus inne leki... mam nadzieje jednak ze dzidzia zdrowa bedzie :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Patysia152 wszystko z dzieckiem jest ok uwierz nam ,niektóre kobiety gorsze rzeczy robią i dzieciom nic nie jest :tak:
Przede wszystkim nie dopuszczaj do głowy takich myśli,zadręczasz się zupełnie niepotrzebnie :happy2:
Klusek to dobrze...ja też nadal nie wiele potrafię zjeść więc rozumiem.
Tylkaa oj takie rzeczy potrafią rozmiękczyć nasze serca.
Dopiero Was nadrobiłam.
Dziewczyny do wyrek i pełny relaks.
Trzymajcie za jutrzejszą wizytę jutro kciuki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Luska1979 ✊✊✊ będzie dobrze :happy:
 
Lusia, no masz racje zwłaszcza ze moja mama w tej ciąży była bardziej sceptyczna, to widzę ze to tylko pozory byly bo jak pokazywała to fruwała nad ziemią z maslanymi oczami ha ha
Moja mama też tylko czeka,aż płeć będzie znana,więc potrafię sobie wyobrazić tą euforię z zakupów
 
reklama
Do góry