reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ello, wpadam tak na chwilke, nadrobie co tam u Was wieczorkiem, bo dzis i niesteyty tylko dzis ladna pogoda u nas wiec szybo wywiesic pranie i na spacerek ;-) .
Mam nadz , ze wizyty udane :-D no i kciuki za kolejne :-D . Milego popoludnia muuuaaa :-)
 
reklama
Luska1979 no to nie za wesoło z Tobą, lepiej chuchać na zimne a potem spać spokojnie .Ta ciąża jest inna,bo tam pewnie facio siedzi i męczy miłego pluskania na basenie
Juppi! Za godzinę wizyta :D :D :D
Mam już listę pytań do gina i nie mogę doczekać się aż zobaczę maleństwo [emoji7] [emoji7] [emoji7]


No to ✊✊✊ za udaną wizytę, czekamy na wieści
 
Guarana no bóle krzyżowe to dopiero jest sajgon.To mniej więcej taki ból jakby Ci ktoś wbił siekierę w kręgosłup i ciągle nią ruszał.
Ja bólu miednicy ani spojenia łonowego nie czułam.Ale podczas obydwóch porodów już pod sam koniec czułam taki dziwny ból ale mocny jak cholera.Moim zdaniem to było wstawianie się główki w kanał rodny.
Guarana a dlaczego mają Ci zakładać pessar?Szyjka Ci się skraca czy podobny problem jak u mnie?
To nawet nie tak że mama mnie nie wspiera ale ona straszna panikara jest.Więc wiesz ile się mogę nasłuchać....i nadenerwować bez powodu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline to życzę powodzenia z budową i byście kredyt dostali.
Wiem Adeline że dzieci wyczuwają takie rzeczy i pewnie dlatego mój mały lub mała kopie tak bym nie poczuła hehe.
Mój telefon też mi tak robi..błędy sam robi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzag82 a na kiedy Ty masz termin porodu?Pocieszasz mnie że też już nie czujesz ruchów dziecka a też u Ciebie 3 ciąża.
AniaCk dzielna z Ciebie kobitka że dałaś radę sama podczas porodu.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez sobie nie wyobrazam rodzic bez meza. Najgorzej by bylo bez jego zartow, najbardziej mi pomagaly :D i nie stal wcale z boku, widzial doslownie wszystko, potem mi opowiadal ze szczegolami, bo ja np z tego wszystkiego nie zarejestrowalam przy pierwszym porodzie jak wygladalo lozysko, dobrze, ze on sie przynajmnien przygladnal [emoji14] my mamy duzy dystans do siebie samych i siebie wzajemnie, wiec nie mialam zadnego problemu z tym, zeby widzial wszystko, a bez niego sobie nie wyobrazam.ani chwili.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

Myycha ja zawsze sama rodziłam i nie narzekałam
Jak kiedyś wspominałam do M, że teraz poród rodzinny to on nie był zachwycony i ostatnio Kożuchowska rodziła w Ostatnia szansa i mój śmiał się jak opętany a ja na to co się tak śmiejesz sam będziesz brał w tym udział i zobaczymy czy będzie Ci nadal tak wesoło bidulek zbladł tylko w rzeczywistości to nie wiem czy będzie brał udział, ale chociaż go na ziemię sprowadziłam,że poród to nic miłego
 
Klusek spróbuj...może żołądek się nie zbuntuje.Odpisuje z poślizgiem więc pewnie i tak zjadłaś.
AniaCk bo ruchy na tym etapie zawsze są nieregularne.Ale fajnie by było już coś poczuć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry