reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja byłam na NFZ i na prawdę nieam co narzekać trafiłam na super lekarkę konkretna taka oczywiście maleństwo przeglądała z każdej strony ale nic konkretnego o płci nie powiedziała :oo2: zapytała tylko czy mam synów a ja ,uhum pewno jajca znalazła to pytam czy mam kolejnego synka , że chciałabym wiedzieć by wyprawkę kompletować,że nie będę załamana bo zdrowe dziecko to dużo a ona z tekstem że są specjaliści co do jednej płci ale ona nie jest i płeć to mi powie po 5 m-Cu gdy będzie pewna :laugh2:
 
reklama
Dzień dobry.
@Itta87 ja też w czwartek wizyta. Kupię pączki mojemu ginowi :)
@Maargaretkaa śniadanie mega, poproszę do łóżka tylko bez szynki :) kubek boski!
@martaem95 witaj :) gratuluję podwójnego szczęścia. Jesteś jedyną mamą bliźniąt wśród nas. Jak się masz? Powodzenia na badaniach!
@kotomiś u mnie dramat ze snami, aż człowiek zmęczony wstaje.

Idę jakieś śniadanie zrobić, pobujać się po domu...
Znajoma kolejna urodziła tydzień temu, pech chciał że nie trafiła do swojego szpitala tylko do innego z doskoku. Przy zzo uszkodzili coś i wypłynął jej płyn z rdzenia kręgowego. Bidna drugi tydzień w szpitalu dopiero teraz ją do pionu stawiają. Nie piszę tego po to żeby kogoś straszyć, tylko sobie uświadomiłam że niby prosty zabieg a powikłania mogą być :/ Ja tam i tak chce zzo ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jej straszne alw bedzie chodzic normalnie? a co to zzo ? Bo ja nie znam skrotow...
Witam i probuje doczytac.. kciuki za wizyty. I ide dalej czytac...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ikulka wtf :eek: dlaczego nie miałaś usg,bo nie rozumiem :oo: kurde ja na każdej wizycie oprócz badania mam usg ,no ludzie w jakich my czasach żyjemy :angry:
wcale się nie dziwię, że jesteś zła, człowiek idzie z nastawieniem obejrzenia malucha a tu du.a :crazy:
kiedy masz kolejną wizytę ?
Kolejna za 3 tyg
 
Cześć dziewczyny. Forum znalazłam przypadkiem. Mam pytanie.. czy któraś z Was z terminem na sierpień spodziewa sie bliźniaków?
Na drugiej wizycie, 12 tc dowiedziałam sie, ze moja fasolka wcale nie mieszka sobie sama!
Szok i niedowierzanie ale bardzo sie cieszę i mam nadzieje, ze będą zdrowi!
Obecnie 13 tc. Termin miałam na 02.09. ale wiadomo, ze z bliźniakami nie dotrwam
Witam i gratuluje :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde jak Usg jest w gabinecie to powinni zawsze zerknąć na maluszka.

Nie raz niestety jest tak, Żr nawet prywatnie w jakichs dużych nowych przychodniach ze Usg nie maja w gabinecie i jest to dodatkowa płatna opcja. I nie raz sie cenią niezle!
Mój tez nie ma w gabinecie ale jest obok w pokoju i zawsze pyta to co zaglądamy ?:) i liczy mniej ze tylko pomocnicze , ale 50 zł trza płacić:/

@Patysia152 Zzo to znieczulenie zewnatrzoponowe.
Ja miałam przy 1 porodzie dawane na siedząco i jedyne co to miałam sie nie poruszyć. Poprosiłam tylko pamietam, aż mi cholerny skurcz minie i wtedy ciach wbili sie gdzieś tam miedzy kręgi kręgosłupa. Od razu poczułam w nodze. Pózniej kolejna dawkę dawali juz do tego podpiętego wenflonu jakby. Po porodzie wózkiem zawieźli mnie na sale dla bezpieczeństwa mimo ze mówiłam ze juz ok, ze czuje nogi :)
A i jedyne co mi położna powiedziała ze nie chciała mnie straszyć, ale najważniejsze co obserwują to czy po podaniu nie spada ciśnienie nagle.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luska i ja kciukam! Oby sie okazalo ze to tylko ryzyko polecialo przez wiek a slyszlalam cos ze przy gorszych wynukach oferuja badania krwi cos jak harmony ale reki za to nie dam ucicac..
Ja nie wiem jak wy znajdujecie czas na czytanie i pisanie... ja to nie nadazam [emoji85]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde jak Usg jest w gabinecie to powinni zawsze zerknąć na maluszka.

Nie raz niestety jest tak, Żr nawet prywatnie w jakichs dużych nowych przychodniach ze Usg nie maja w gabinecie i jest to dodatkowa płatna opcja. I nie raz sie cenią niezle!
Mój tez nie ma w gabinecie ale jest obok w pokoju i zawsze pyta to co zaglądamy ?:) i liczy mniej ze tylko pomocnicze , ale 50 zł trza płacić:/

@Patysia152 Zzo to znieczulenie zewnatrzoponowe.
Ja miałam przy 1 porodzie dawane na siedząco i jedyne co to miałam sie nie poruszyć. Poprosiłam tylko pamietam, aż mi cholerny skurcz minie i wtedy ciach wbili sie gdzieś tam miedzy kręgi kręgosłupa. Od razu poczułam w nodze. Pózniej kolejna dawkę dawali juz do tego podpiętego wenflonu jakby. Po porodzie wózkiem zawieźli mnie na sale dla bezpieczeństwa mimo ze mówiłam ze juz ok, ze czuje nogi :)
A i jedyne co mi położna powiedziała ze nie chciała mnie straszyć, ale najważniejsze co obserwują to czy po podaniu nie spada ciśnienie nagle.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aaa ja mialam cesarke i u mnoe wlasnie byl problem z cisnieniem chyba bo anestezjolog powiedzial ze mialam lekkie zatrucie ciazowe... wiec tego sie obawiam i w tej ciazy... i podwyzszone cisnienie... ale obylo sie bez lekow i bez wczesniejszej cesarki. Tylko jak planowano

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Część mamuśki.
Pogoda dzisiaj fatalna. Do południa nie padało więc poszłam na zakupy do Niemiec , zadowolona bo kupiłam spodnie ciążowe w h&m. A na powrocie jak zaczęło lać i do tej pory, i wiatr zaczął wiać. Brrrr. Nic tylko pod kocem siedzieć.
czytam o waszych wyzytach u lekarzy. Ja chodzę to jednego. Moja Pani gin przyjmuje prywatnie. Stówka za wizytę. Badanie, USG. Wszystko sprawdza, skierowania od niej na badania krwi mają zniżkę :D
Odrazu mnie pytała czy chce zwolnienie. Ja poszłam od 10tyg na zwolnienie ze względu na moją porąbaną pracę i mdłości, i teraz mi przedłuża bez pytania. Do państwowego lekarza nie pójdę za nic. Zwariuje w tych kolejkach.
I powoli mi wraca smak do mięsa. Powoli wprowadzam kurczaka do obiadków :)

f2w33e3kroj1te5i.png
 
reklama
25_pixels pisze:
A ja uwielbiam malować
emoji23.png
. Juz znalazłam Venetian plaster taki styl do salonu. Tak mi się podoba jeden kolor, że się chyba skuszę. Poczekam aż mój wyleci do pracy i zacznę.
Jesteś niemożliwa :rofl2: Czy Twój mąż miewa czasem obawy przed powrotem do domu z takich wyjazdów? Albo nie myśli, że pomylił domy i do obcego wszedł? :laugh2:

Aga, Pan Kiełbasa genialny!! :laugh2:

Truskaweczka, jak wieje to chociaż powietrze czyste :tak:

Ancymonka pisze:
Do południa nie padało więc poszłam na zakupy do Niemiec
Hahaha! Fajnie to brzmi :laugh2:

A ja już relaksik w wannie :laugh2: Mąż wrócił z pracy, obiadek podany, zostawiłam go z dziećmi a sama robie sobie małe spa. Peeling i maseczka na twarz. Nic więcej od życia nie mam, to chociaż tyle :-p
 
Do góry