reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Emilkaa a skąd takie ładne sukienki? Przydałaby mi się na komunie w maju!! :)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
reklama
Ikulka to nadal jesteś w gronie nie znających płeć.
Dzag82 ja uwielbiam basen ale to pierwsza ciąża w której nie zrezygnowałam z basenu więc pewnie już za niedługo będę się czuła dziwnie z brzucholkiem na basenie.Już dziś czułam się dziwnie mierząc strój ale póki co jest ok.Brzuszek jeszcze nawet na ciążowy nie wygląda w tym stroju.Ale chyba trzeba będzie jakiś maternity fason kupić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mama-Julia Witaj! Twój polski jest całkiem dobry :)

Wiecie co, niezależnie czy przejdziemy na zamknięte forum czy jeszcze nie to jest jeden plus rozmów o tym ;) Mamy, które z różnych powodów nie udzieły się i nie dołączyły do nas nabrały odwagi i jest nas więcej! ;D Ale sierpień będzie oblegany! Dobrze, że jesteśmy z różnych miejsc bo zabrakło by łóżek w szpitalach w jednym mieście ;P

Ale ponoć w Tm roku ogólnie sporo dzieciaków się rodzi. Koleżanka rodziła w styczniu i nie urodziła w tym szpitalu gdzie chciała, bo nie było miejsc tylko jej inny polecili ;-)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Evelinia to pewnie w podobnym czasie poznamy płeć.
Patysia152 naszej wady te badanie nifty czy harmony nie wykryje.Za rzadka to już zanim zaszła w ciążę nam genetyczka powiedziała jedynie amnio albo mogą zrobić badanie gen.z krwi pępowinowej by uniknąć kłucia maluszka.I raczej zdecyduje się na tą drugą opcję.
Nifty to mogą mi wykluczyć zespół downa jakby się uparli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga i Wiktoriaa dajcie znać jak Wasze poduszki się sprawują.
Mi też powoli wraca smak na mięso...ale nie zawsze daje radę je zjeść.Dziś mi smakowało mielone w spaghetti.
Dzag82 pewnie że Ci się należy relaks po całym dniu.Jutro starszy też w domu zostaje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry