reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Aga i Wiktoriaa dajcie znać jak Wasze poduszki się sprawują.
Mi też powoli wraca smak na mięso...ale nie zawsze daje radę je zjeść.Dziś mi smakowało mielone w spaghetti.
Dzag82 pewnie że Ci się należy relaks po całym dniu.Jutro starszy też w domu zostaje.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mielone jeszcze długo nie będę jadła. Od samego słowa mnie mdli... Ufff.

f2w33e3kroj1te5i.png
 
reklama
Ja miałam dzisiaj jakiś gorszy dzień taki leniwy i płaczliwy nawet obiadu nie zrobiłam tylko kazałam zjeść coś mężowi po drodze z pracy myślę że to przez tą straszną pogodę nic się nie chce

Napisane na LENNY w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia to pewnie w podobnym czasie poznamy płeć.
Patysia152 naszej wady te badanie nifty czy harmony nie wykryje.Za rzadka to już zanim zaszła w ciążę nam genetyczka powiedziała jedynie amnio albo mogą zrobić badanie gen.z krwi pępowinowej by uniknąć kłucia maluszka.I raczej zdecyduje się na tą drugą opcję.
Nifty to mogą mi wykluczyć zespół downa jakby się uparli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
No to chociaz by to wyklyczyli. Zawsze coś.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@--Aga-- dobra kiełbaska Haha :D
U mnie prywatnie biorą osobno za samą wizytę, omówienie wyników, badanie gin. czy zwolnienia, a dodatkowo płaci się USG. Ostatnio nie było potrzeby bo byłam wcześniej na prenatalnych ale babeczka i tak chciała zajrzeć do maluszka czym mnie zaskoczyła bo zrobiła to w cenie. Dziewczyny wszystko zależy od człowieka :)
@luska1979 3mam kciuki żeby tym razem to nie było nic poważnego, dużo już przeszłaś z młodymi :*
 
@Wiiktoriiaa już się nie mogę doczekać swojej poduchy, ale to jeszcze 3 tygodnie.
@ikulka też bym wkurzona była tym bardziej po przejściach..ale to nie twój jedyny lekarz?
@--Aga-- pan kiełbasa super, też chcę prostą poduchę.
@25_pixels też lubię taką robotę ale w tym roku pasuję ;)
@Patysia152 znieczulenie zewnątrz oponowe. Tak będzie chodzić bo ten płyn się odnawia, ale tydzień wycięty z życiorysu :(
@emikaa ja właśnie miałam taki spadek ciśnienia, bardzo się nakombinowali żebym nie odjechała.
@dzag82 miłego spa. Też się muszę wziąć za siebie, na razie to się maszynka do golenia ładuje [emoji23]

Moja wiosna to chyba na chwilę była, jest jakaś mega zmiana ciśnienia i mam wrażenie że się za chwilę obalę. Na dodatek tak źle mi było po tej pomidorowej dzisiaj...a jutro na badania bladym świtem, mam nadzieję że nie będzie kolejki bo tu u nas chyba nigdzie nie respektują dwupaków :/

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anntryb, w mojej poradni tej prywatnej jest tak samo. Osobno wizyta i osobno usg się płaci. Ale moja gin zawsze zera na usg :-p

Luska, a chyba na wszelki wypadek jutro też Tomka w domu zostawię. Choć dzisiaj w zasadzie nic nie kaszlał. Wiec nie wiem o co chodzi...
 
reklama
Byłam właśnie u endokrynologa, w końcu TSH unormowane! :D A Pani doktor powiedziała, że pięknie wyglądam w ciąży hihi ;D

Odebrałam też resztę wyników, krew i mocz super, ale glukoza na czczo wyszła mi 66 (norma w laboratorium 70-99). Endokrynolog powiedziała, że trochę za niska, ale raczej krzywej cukrowej by jeszcze nie robiła. Zobaczymy co jutro powie ginekolog.. Miała któraś z Was wynik później normy?

 
Do góry