reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
klusek pisze:
Co do sukienki typu bombka. Na niskiej osobie z rozbudowanymi lydkami bedzie bardzo zle wygladac.
W ciąży taka sukienka obejmująca brzuch jest chyba najlepsza. Lepiej bombka niż namiot, taka co będzie odstawać na brzuchu. Ja nie sądzę, żeby przy większej figurze lepiej wyglądały takie masywne sukienki maksi, i to pod koniec ciąży. Jeszcze bardziej potężnie może się w nich wyglądać... Te co Emikaa pokazała, do kolan, to fajne. Te maksi wg mnie odpadają.

Marii19, pyłek pszczeli mówisz... Tymek ma 4,5 roku. Ja w sumie nie znam zastosowania pyłku pszczelego, oprócz tego, że działa wzmacniająco na organizm. Ale co raz więcej tego wszędzie widzę i się zastanawiałam, co z tym robić :-p Muszę faktycznie się tym zainteresować.

Luska, czyli czekamy razem do czwartku. I trzymamy kciuki za jak najlepsze wieści.

Mama-julia
, witaj :blink: Współczuję cukrzycy ciążowej. Ale przy takich wynikach jak podałaś, to chyba możesz z nią walczyć dietą, bez insuliny?

Aga, dobre z tym, że z różnych miejsc jesteśmy :laugh2: Moja gin zawsze mówiła, że lipiec-sierpień i przełom roku to najgorętsze okresy na porodówkach.

Marii19, ale czego się nie robi dla powiększenia powierzchni mieszkalnej... Dasz radę :-p

Kurde, usypiałam Witka i zasnęłam z nim :oo: Prawie godzinę spałam, obudziło mnie Tymka "mamooo" pod drzwiami sypialni. Bo mu się telewizor z bajkami sam wyłączył :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie ja sie zdrzemnęłam bo maja ten chrapie i kurcze teraz jestem jakas niemrawa...w dodatku za oknem wicher i ulewa...3 tyg siwdzimy juz w domu/szpitalu bez mozliwosci spacerowania to i szalu powoli dostajemy. Jutro mala ma kontrol- jak uslysze ze mamy jeszcze do weekendu siedziec w domu to osiwieje!!
Czy ktoras mama jest moze astmatyczka?? Ja w poprzedniej ciazy caly czas bylam na wxiewach bo strasznie kaszlalam i teraz zaczyna sie to samo :-( czeka mnie pulmonolog.
Na obiad dzis pieczarkowa a później zrobimy jakies placuszki dodatkowo zajadam sie pomelo.mmmm py/cha
 
@luska1979 trzymam mocno kciuki, żeby mimo Pappa wszystko było ok! Pappa to tylko statystyka ze jedna na np 50 osób z takimi samymi wynikami urodziła dziecko chore. Bedzie dobrze!:)

@witaj mama-Julia :) i Twój polski jest ok !:)

Np te sukieneczki mi sie podobają tez:)
ed447a42b1fa671b3e33a7a9f059f7a8.jpg

da2329cbdccf547c8b7000c45754207b.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne te sukieneczki i mamusie jakie laski ja już tak dobrze bym w nich nie wyglądała [emoji6] może rozejrze się za jakimś namiotem hehe he

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Guarana to fajnie że i do Was dociera wiosna.
Zobaczymy...w czwartek rano mam konsultacje.Napewno genetyk jest w stanie lepiej zinterpretować wyniki badań niż położna za którą komputer właściwie wylicza ryzyko.
Chyba nie mam siły już się dziś tym przejmować.Jedziemy na basen z dziećmi jak Emi skończy szkołę.
Marii19 ja też nienawidzę remontów.Trzymam kciuki byś dzielnie to zniosła i myśl pozytywnie że będziesz miała pokoik dla dzidziusia.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamaa03, chyba niewiele z nas wyglądałoby w nich tak dobrze jak te panie na zdjęciach. One pewnie w ciąży nie są, tylko do zdjęć mają brzuch doklejony. Najczęściej tak jest. I absolutnie namiotu nie szukaj, bo będziesz wyglądać jak czołg :laugh2: Właśnie coś obejmujące brzuch, niekoniecznie opinające, ale coś co w dole będzie zwężone do ud, a nie latające w powietrzu według obwodu brzucha.

Ikulka, a czemu nie zrobili Ci usg? Kurcze, przy takich przypadkach jak miałaś to tym bardziej powinni zerknąć do środka...

Ooo, Luska, wytaplaj się za mnie trochę :-p Ja lubię pływanie, ale nie lubię basenów :-D Jakbym mogła na niego chodzić prywatnie byłoby zdecydowanie super. A tak - kupa ludzi i ja, owłosiony i pofałdowany hipopotam. Bleh. Musze wygrać w totka i zbudować sobie dom z basenem krytym, żeby przez cały rok sobie z niego korzystać :-D
 
reklama
Patik80 moja Emi zawsze woła wstawaj mama awake to po angielsku obudzony.
Dzag82 dziękuje za kciukasy.
Super jest taka drzemka...no nie.
Ja też słyszałam że w sierpniu dużo dzieci się rodzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry