reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry.
.

Idę jakieś śniadanie zrobić, pobujać się po domu...
Znajoma kolejna urodziła tydzień temu, pech chciał że nie trafiła do swojego szpitala tylko do innego z doskoku. Przy zzo uszkodzili coś i wypłynął jej płyn z rdzenia kręgowego. Bidna drugi tydzień w szpitalu dopiero teraz ją do pionu stawiają. Nie piszę tego po to żeby kogoś straszyć, tylko sobie uświadomiłam że niby prosty zabieg a powikłania mogą być :/ Ja tam i tak chce zzo ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

I ja właśnie dlatego zaparłam się rękami i nogami i nie chcę ZZO. Przy Ksawerym dałam radę bez to i teraz też dam radę. Szwagierka do tej pory ma problemy z nogą, boli ją bardzo często, ciągnie, bo tak się wbili, że jej się na jedną stronę rozlało. Nie wiem dokładnie jak to jest, ale skoro już wiem, z doświadczenia, że da się urodzić bez ZZO to w życiu się na nie nie zdecyduję. Mówię oczywiście o porodzie siłami natury [emoji4]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam.
Dzieci odwiezione do placówek edukacyjnych.Teraz można odpoczywać.Jadę do asdy na zakupy może coś w georgu dla maluszka wypatrzę.
25_pixels u nas też plaża to ulubione miejsce dziewczynek.Mam te szczęście że mieszkamy nad samym morzem i plaż w samym naszym mieście mamy chyba z 8 do wyboru.
Guarana może masz rację że nasz klimat jest lepszy bo u nas zima łagodna i lato też takie jak u Was wiosna więc dużych zmian w temperaturze nie ma.Ja też tu mniej choruje.Ale mi się zdaje że Bóg nas w ten sposób trochę wynagradza za tą naszą niepełnosprawność.I tak zanim nas zdiagnozowali wiecznie byliśmy u setki lekarzy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry, jak ja kocham moje dzieci w ferie <3 wstawanie o 10 bardzo mi pasuje ha ha

Witam podwojna mamusie :) GRATULACJE i spokojnej ciąży

@dzag82 ha ja co racja to racja jak on tak swiruje będę mogła przemycic swoje pomysly ha ha. Juz stwierdził ze jeszcze ograniemy pokój dzieci z malowaniem. Jak chce to co ja będę narzekać :rolleyes2::laugh2::evil:
 
Witajcie :) u nas pogoda taka, że nic tylkobw domu siedzieć :/
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
Witam nowć mamusię i gratuluję bliźniaków ;)
Dla synka kupowałam rożek ale on urodzony w październiku. Teraz nie kupuję. Mam zamiar kupić jakiś fajny kocyk np bambusowy ;)
Co do wątku zamkniętego to ja też jestem za tym, żeby jeszcze poczekać. Same widzicie, że dołączają do nas jeszcze nowe mamusie i mamy okazje je poznać. Na pewno jeszcze nie jedna dojdzie. A co do dodawania nowych osób ma forum zamknięte to tak jak pisze @dzag82. Nie po to przenosi się na wątek zamknięty, żeby później przyjmować na niego wszystkich po kolei, bez możliwości wcześniejszego poznania. Także ja bym odłożyła jeszcze ten moment o miesiąc albo dwa. No ale póki co zdecydowana większość chce się przenieść. Jeszcze trochę osób nie głosowało więc czekamy na resztę ;)
 
Witajcie :) u nas pogoda taka, że nic tylkobw domu siedzieć :/
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
Witam nowć mamusię i gratuluję bliźniaków ;)
Dla synka kupowałam rożek ale on urodzony w październiku. Teraz nie kupuję. Mam zamiar kupić jakiś fajny kocyk np bambusowy ;)
Co do wątku zamkniętego to ja też jestem za tym, żeby jeszcze poczekać. Same widzicie, że dołączają do nas jeszcze nowe mamusie i mamy okazje je poznać. Na pewno jeszcze nie jedna dojdzie. A co do dodawania nowych osób ma forum zamknięte to tak jak pisze @dzag82. Nie po to przenosi się na wątek zamknięty, żeby później przyjmować na niego wszystkich po kolei, bez możliwości wcześniejszego poznania. Także ja bym odłożyła jeszcze ten moment o miesiąc albo dwa. No ale póki co zdecydowana większość chce się przenieść. Jeszcze trochę osób nie głosowało więc czekamy na resztę ;)
U nas też szaro buro. Ja nie glosowalam, ale jest mi obojętne mogę, zaczękac dłużej na wątek zamknięty nie przeszkadza mi że ktoś poczytuje. A rożek już mam pokazywalam w wyprawkach
[emoji6]

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam prośbę może podpowiecie mi jakiś ciekawy krój sukienki na koniec czerwca. Mamy wesele a tydzień wcześniej chrzciny. I będę szyla sukienkę u krawcowej tylko nie wiem jaki krój nie mogę się zdecydować żeby z pewnie już pokaźnym brzuszkiem ładnie wyglądać
[emoji4] dodam że jestem też grubsza osobą i nie wszystko mi pasuje. Liczę na wasze podpowiedzi [emoji6]

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natalkuś tak to u Was wygląda.Ja nie rodziłam w polskim szpitalach to nie wiem jak to u Was wygląda.W UK dziecko sama ubierasz i faktycznie położne widzisz kilka razy dziennie a tak to jesteś sama z dzieckiem więc tu by pewnie by dało się ukryć że becika nie masz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry