reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
I kolejny tydzień sie zaczyna :) kolejny tydzień zbliżający do wiosny, lataaaaa, i sierpniaaaa :)

Ja dzisiaj wyjątkowo sie wyspalam :) jakieś miłe sny mialam:)
Zjadłam jeszcze ciepły chlebek z osełka , twarożkiem z cukrem i ze śmietana :)
Wogole zjadłabym cały taki ciepły chleb z masłem, uwielbiam !!!:)

Cos obejrzę, cos poczytam a pózniej ogarnę chałupę trochę:)

@martaem95 gratuluje podwójnego szczęścia :)

Zycze wszystkim udanych wizyt!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja rozka nie kupuje szwagierka ma po blizniaczkach wiec w razie czego mi porzyczy Hania urodziła się w maju i kilka razy jak chłodniej było to w nim leżała teraz tylko otulacz kupie bo moje lubily być takie owiniete i w tym się nie przegrzeja
 
Cześć dziewczyny. Forum znalazłam przypadkiem. Mam pytanie.. czy któraś z Was z terminem na sierpień spodziewa sie bliźniaków?
Na drugiej wizycie, 12 tc dowiedziałam sie, ze moja fasolka wcale nie mieszka sobie sama!
Szok i niedowierzanie ale bardzo sie cieszę i mam nadzieje, ze będą zdrowi!
Obecnie 13 tc. Termin miałam na 02.09. ale wiadomo, ze z bliźniakami nie dotrwam
Gratulacje takiego podwójnego szczęścia!:) napewno wszystko będzie dobrze! :)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Co do otulacza i rożka , miałam i to i to, ale otulacz taki cieniutki, dokładnie jak na fotce, i przydał sie, jak chłodniej było, to żeby do samochodu przenieść ,czy przy wyjściu ze szpitala, tyle ze Oski rodził sie w maju. A rożek praktycznie przydał sie tylko dla odwiedzających, szczególnie dziadków którzy pewniej sie czuli trzymając go w rożku:)
bbbb10457325741101f1a00ad18fcba8.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hey dziewczyny

W piątek pisałam, że mega słaby tydzień i wieczorem w piatek pojawiła sie opryszczka na wardze co oznacza u mnie osłabienie. nie ukrywam, że troche się stresuje tą opryszczką. Kobietki, które przechodziły opryszczke w ciąży - brałyście coś oprócz smarowania tego? Jakieś leki ?:confused:

Co do anemii - w poprzedniej ciąży miałam obniżoną hemoglobinę i mój gin przepisał zastrzyki z żelaza. O ile w trakcie podawania nic nie bolało, tak tydzień po porodzie wyszły siniaki i miejsca ukłuć stały się bolesne. Co najciekawsze bolesność i siniaki utrzymują się do dzisiaj a minęło 18 miesięcy !!!!!:szok::szok:

Ja weszłam w 17 tc i raczej ruchów nie czuje. Zaczynam schizować, bo wizyta dopiero za tydzień. Juz 2 tygodnie mojego bejbika nie widziałam.:frown:

Od dawna używam tylko sonol.

No i pon, zaraz pi śniadaniu ide wisieć na tel. Muszę umówić nfz i złapać dentyste by poświadczyl orto, że poprawił mi kiedyś przez inego sknocona 6 kanalowo bo bez tego nie założę konserwy na zebach... K9cham dzwonić... Trzecią noc z rzędu mialam dziwne sny niemal groteskowe. Jak one strasznie męczą :(
 
W Tkmaxx widzialam wlasnie takue lzejsze beciki i rozne otulacze... Bede musiała pomacac i coś wybrać

Ooo i doczekalysmy się bliźniaków ;)
 
reklama
Dzień dobry.
@Itta87 ja też w czwartek wizyta. Kupię pączki mojemu ginowi :)
@Maargaretkaa śniadanie mega, poproszę do łóżka tylko bez szynki :) kubek boski!
@martaem95 witaj :) gratuluję podwójnego szczęścia. Jesteś jedyną mamą bliźniąt wśród nas. Jak się masz? Powodzenia na badaniach!
@kotomiś u mnie dramat ze snami, aż człowiek zmęczony wstaje.

Idę jakieś śniadanie zrobić, pobujać się po domu...
Znajoma kolejna urodziła tydzień temu, pech chciał że nie trafiła do swojego szpitala tylko do innego z doskoku. Przy zzo uszkodzili coś i wypłynął jej płyn z rdzenia kręgowego. Bidna drugi tydzień w szpitalu dopiero teraz ją do pionu stawiają. Nie piszę tego po to żeby kogoś straszyć, tylko sobie uświadomiłam że niby prosty zabieg a powikłania mogą być :/ Ja tam i tak chce zzo ;)

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry