reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Przecsytalam tylko pare ost str bo na oczy ledwo patrze :p . Cos bylo o karmieniu, ja karmilam wszystkie cory ok 1 roku , nie miala problemu, oprocz paru dni nawalu, ale liscie kapusty daly rade , no i Nel pogryzla mi sutki, ale dalam rade. Jadla co 2-3h na poczatku 20-15min, a pozniej po 4-5min, ale pieknie przybierala, byla wrecz pulpecikiem :p

Serdecznie gratuluje udanych wizyt i co niektorym poznania plci, my czekamy do nast wizyty 16.marca i wtedy musi sie ujawnic moje dziecie, bo cory mi spokoju nie daja ;-)

@anntryb moj gin dal mi od razu skierowanie , bo jak mierzyla cukier sama naczczo to mialam: 106,102,97,102,105,97,98 , a on moze wykonywac test glukozy dopiero od 23tc. Takze od razu jade do specjalisty, zawsze to pare kluc mniej u gina ;-)

Zmykam spac, od jutra bede na bierzaco buziole mamuski :-*
 
Pamqsku ach to takie buty.
Lina1555 u nas chyba się inaczej nie da bo mamy tylko siebie.Żadnej rodziny wokół nas więc trzeba się wzajemnie spierać.
Evelinia to super.
Mamaa03 a czemu nie można grzybków?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamqsku ach to takie buty.
Lina1555 u nas chyba się inaczej nie da bo mamy tylko siebie.Żadnej rodziny wokół nas więc trzeba się wzajemnie spierać.
Evelinia to super.
Mamaa03 a czemu nie można grzybków?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wien czy nie można [emoji4] mam nadzieję że można bo strasznie mam ochotę na nie.

f2w3rjjgpq9zxm14.png


 
Ikulka a jak z Twoimi plamieniami?Znikły?
A mi dziś nie podeszły śledzie opiekane w occie.A tak lubiłam przed ciążą.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Znikly kochana na szczęście i czuje sie fantastycznie:) przyznam sie nawet ze pierwszy raz od dwoch miesiecy zrobilismy to i bylo cuuudownie:) tylko szkoda ze moj szybko wymiekl bo dawno nie bylo i oczywiscie mowil ze to moja wina bo go zaniedbalam.
Pierwszy trymestr jezeli chodzi o te kwestie byly fatalne a teraz jest świetnie
 
reklama
@kotomiś Tia... Legiunia gra... eh... ale co ja zrobię, piłka jego pasja niech sobie ogląda[emoji2] Najbardziej mi szkoda Leny bo jak oglądają P z moim bratem mecz to jak jest gol to.sie drą jak nienormalni, a mój dziec nadwrażliwy na nagłe głośne dźwięki dostaje ataku histerii za każdym razem...[emoji53]

Gratuluję wszystkich dzisiejszych udanych wizyt!!![emoji2]
 
Do góry