reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Wszystkim gratuluję udanych wizyt :-)
Ja też dzisiaj po wizycie ale bez zakładania do dzidziusia dopiero za 4tyg polowkowe. No i troszkę za niskie ciśnienie mam stąd te moje bóle głowy ale ponoć w drugim trymestrze to częsta przypadłość kobiet.
Kiszone pomidory?! [emoji27] nigdy nie jadłam ale z chęcią bym spróbowała [emoji3]
A teraz odgotowuje kapuche jutro gołąbki [emoji16][emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@anntryb ja jutro idę na tą nieszczęsną glukozę :/ mam nadzieję, że będzie mi smakowała tak dobrze jak w ciąży z synkiem :D
Czyli ogórki kiszone i inne kiszonki rządzą :D
oo daj znać jaki wynik, ja idę w przyszłym tygodniu ale tak się boję wyników, że już teraz zaczynam dietkę, szczególnie jeśli chodzi o wszystko co słodkie :( :p
 
Ja na mdłości " leczyłam " się kiszonymi pomidorami. 3 pomidorki i już nie mdliło :)
Jak pierwszy raz mężowi pokazałam kiszone pomidory to się zdziwił bo mówił że w PL takiego czegoś nie robią :D

Uwielbiam kiszone pomidory. Moja ruska sąsiadka mnie nauczyła robić. Idę zobaczyć czy jakiś słoik jeszcze jest.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@25_pixels to daj przepis to sobie każda z nas ukisi pomidora :D !!!
@dzag82 takie mnie dylematy dopadły nt tej pracy a i tak się cieszę że nie muszę tam chodzić ;) thx

Babeczki gratuluję wizyt! Coraz więcej chłopców mam wrażenie.
Wrócił mąż marnotrawny i ogląda moje seriale ze mną ;)
Mi się też ostatnio na kwaśne załączyło do tego stopnia że dzisiaj na obiad było mięso na kwaśno w occie balsamicznym [emoji33] ale potem wyrównałam czekoladą. Dobrej nocy wam życzę i spokojnego snu!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ikulka to super.
Kotomiś ja nie lubię ale na szczęście mój mężulo też nie lubi.
Kolory po angielsku chyba są łatwiejsze bo moje dziewczynki do dziś kolorki tylko po angielsku znają.
Truskaweczka powodzenia na tej glukozie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dzag co prawda 40 jeszcze nie wyprawiałam dopiero 30 ale u nas skok ze spadochronem był super. M się cieszył jak dziecko ;) Escape roomy są super czasem naprawdę trzeba się nakombinować ;) a może uda Wam się sprzedać komuś dzieci na weekend i pojechać gdzieś tylko we dwoje zanim jeszcze rodzinka się powiększy? :)

@atfk witamy kolejnego chłopaka! :)

@beata1313 @Evelina cieszę się że wszystko w porządku :)

Ale mam ochotę na gołąbki, ale mi się nie opłaca robić, mój M nie lubi a ja w sumie najbardziej lubię z nich kapustę więc zazwyczaj chodzę na zdobyczne ;)

Ja dzisiaj cały dzień w rozbiegu i idę już spać, także do jutra sierpnióweczki :)

p19uflw1jarcljhd.png
 
Ja też mam ciągoty na kwaśne i ostre w tej ciąży.Słodkie jest bleble.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Do kwaśnego i ostrego dodałabym jeszcze słone. Słodkie może dla mnie nie istnieć (chłopak na 100% [emoji23][emoji23][emoji23]) wczoraj zjadłam chyba pół słoika moich własnych marynowanych jalapeños. Dzisiaj narobiłyście smaka na pomidory kiszone, ale juz nie mam. Otworzyłam wiec kiszone ze spiżarni (tez moje) a znalazłam oprócz tego korniszony, jakieś sałatkowy warzywne mojej roboty, dżemy i powidła śliwkowe i truskawkowe. Soki. Śliwki. Morele. Salsa. Ketchup. Sos pomidorowy. Trochę tego jest.
Teraz zajadam się pieczarkami i ogórkami surowymi (u nas uwielbiamy surowe warzywa) z sosem francuskim cebulowym.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskaweczka, powodzenia na jutrzejszym obciążeniu glukozą. Fuj :-p

Anntryb, nic nie da tygodniowa dieta bezcukrowa :rofl2: Jeśli faktycznie trzustka nie wyrabia z cukrem w organizmie, to i tak badanie to wykaże. I tak dostaniesz taką dawkę glukozy, że organizm zgłupieje :laugh2: Tak więc poużywaj sobie, póki bezkarnie możesz, bo nie wiadomo czy faktycznie później nie będziesz musiała diety zmienić. I to nie tylko o ograniczenie słodyczy chodzi niestety.

Ja nie mogę! Kiszone pomidory! Jak to się robi??

Dzasta... Następna z gołąbkami... Chyba mnie skręci... Chodzą za mną od wielu tygodni, raz mnie teściowa niespodziewanie obdarowała, ale to za mało :-p A ja nie lubię tego obrabiania kapusty i nie chce mi się robić...
 
Do góry