reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ciezarne, a jakie aktywne:D dotrzymac Wam kroku to nie lada wyzwanie:D ja sie tez boje chusty, w prawdzie to nigdy nawet nie widzialam, zeby ktoras chodzila po miescie czy galerii. Ale ja mieszkam w malym miescie wiec tu moze to nie jest tak popularne.

A co do ruchow to czekam tak niecierpliwie ze chyba sie poplacze jak kopnie:) nawet nie wiem jak to będzie :)

A czy ktores z Was wiedza juz jaka plec? Mi sie niestety nie udalo dowiedziec, nastepna wizyta w marcu :( co byscie bardziej chcialy? ;)
 
Luska pisze:
Dzag82 super foteczki.W jakich to górach?
A na tych fotkach różne góry: Tatry, Beskidy, Bieszczady. Nas wszędzie nosi, byle góry ;-) ;)

klusek pisze:
Moze ja jestem inna ale dziwi mnie postawa typu- przeniose sie z dzieckiem albo wyeksmituje meza z sypialni. Dla mnie to nie do przyjecia.
Facet, ktorego kocham nie bedzie przezemnie odpychany. To on dal mi dziecko. Bedziemy razem to przezywac i wspolpracowac. Nie mam tak ze dziecko jest wazniejsze.
I tez nie pojmuje tekstu- a niech wstaje, zobaczy jak to jest. Kazdy odpowiedzialny facet wstanie. Bez problemu sam od siebie.
A ja tego nie pojmuję na zasadzie eksmitowania z sypialni, tylko dania mu możliwości wyspania się, bo jednak facet musi mieć trzeźwy umysł bo idzie do pracy. Na cóż mi on w nocy? Mnie nikt dziecka do łóżka nie nosi - dla mnie to głupie, żeby dwie osoby wstawały, żeby jedna nakarmiła. Ale to dla mnie, bo wiem ze jest masa dziewczyn która tak organizuje noce. I ok. Skoro wszystkim to pasuje. Mój mąż spał z nami jak były weekendy, a w tygodniu w osobnym pokoju. Przy pierwszym dziecku trwało to dłużej, przy drugim dużo szybciej wrócił do sypialni, bo sam chciał. I ok. Ale nikt nie odbierał tego jak eksmisji.
O, widzę myślę tak samo jak Emikaa :blink:

Ikulka pisze:
Dziewczyny wyszlo mi na usg w szpitalu w 16 tygodniu ze termin mi sie przesunal na 29.07.2017 z 1.08.2017... ale zostane z Wami jak pozwolicie
No ba! Wiadomo, że część dzieciaczków z początku sierpnia urodzi się w lipcu, a część tych z końcówki sierpnia juz we wrześniu. Ale wszystkie jesteśmy Sierpniówkami :blink:

Miałam super wieczór, ale równowaga w przyrodzie musi być. Przed 4 Witek się obudził i tak dociągneliśmy do 6:00. Potem przyleciał Tymek to ja się odwróciłam do nich tyłkiem i drzemałam, mąż jeszcze imprezę w salonie odsypiał. Dopiero przed 8:00 się z łóżka zwlokłam. Półprzytomna jestem...
 
Dzień dobry w niedzielę. Ale naprodukowalyscie. Dopiero teraz nadrabiam. Uff. Co do forum zamkniętego mnie to obojętne. Może hyc zamknięte będzie prywatniej. A co do wyprawki to ja nie mam zielonego pojęcia co mi potrzebne i dlatego bardzo chętnie czytam co Wy kupujecie ;) chociaż i tak pewnie kupię sporo rzeczy nieprzydatnych ;-)

p19udqk3ohjsffpu.png
 
Patysia152 masz zamiar 2 dzieci karmić cyckiem?Podziwiam bo chyba nic tylko cyckować będziesz.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mlodego juz karmie tylko 2 razy nad ranem i przed snem. Ale mysle ze zrezygnujemy niedlugo z wieczornego... bo za bardzo nie chce jesc wieczorem... no i on bardzo szybko sie najadal i na dlugo. Licze ze drugie tal samo bedzie... :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Luska mi icandy pasuje. Zadowolona jestem z niego. Chociaz teraz bym na cos jednoskladnikowego zmieniła... zamiast ramy i siedzonka... ale ze jestem w ciazy to zostaje i tylko dokupimy adaptery i moze gondolke na dol.
A mamy peach 2, uzywany kupilismy bo nowy cenowo kosmicznie... i bez sensu...
No ja mieszkam na takiej tak jakby wiosce... mamy park z placem zabaw malym z 15 minut drogi po asfalcie... takze czasem idziemy tam. A moj ogrodek to jest niebezpieczny dla dreptusiow... 3 stawy... a miejsca do chodzenia co kot naplakal... ale to wynajmowane mieszkanie wiec nic zrobic nie możemy... bedziemy sie przeprowadzac przed porodem dzidzi bo tutah jeden pokoj plus salon... i mlody dalej u nas w pokoju spi.
Co do spania... u nas maz sam czasem idzie do salony zeby sie wyspac. Chociaz ostatnio juz spi z nami bo mlody mniej sie budzi.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm, a ja trochę rozumiem taka postawę. Nie to, ze mój, nie wstanie, nie nakarmi(po miesiącu karmiłam tylko butla). Bo czasem 40 min z dzieckiem chodził żeby mu sie odbiło gdzie ja spałam sorry czuwalam :) bo juz nie pamietam co to spanie :) Tylko, ze jak "blogi "czas urlopu mu sie kończy to wraca do pracy... i żeby jakoś funkcjonować, myśleć i być odpowiedzialnym w tym co robi potrzebuje facet snu, jak każdy człowiek wiec bardzo często było ze mój chodził spać do sypialni obok, a ja z dzieciaczkiem w drugim pokoju, albo było tak, ze tylko ja wstawałam do małego. I nigdy nie czuł sie przez to zepchnięty na boczny tor...po przyjściu z pracy po 8 h, mimo ze zmęczony z chęcią przejmował ode mnie dzieciaka żebym mogła trochę odetchnąć czy wyjść gdzieś jak potrzebowałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To i u nas podobnie. Moj po za domem 12h ale wraca, kapie sie, obiad zjemy i potem on kapie i ubiera mlodego zazwyczaj. W nocy ja raczej wstawalam do malego. Ale jak nie dalam rady czy migrena czy cos to tez ponogl.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@--Aga-- u mnie mezo sam "ucieka" (przy Nel na poczatku tez tak bylo) , bo sie do pracy nie wysypial :-( . Zreszta on sie boi malych dzieci, jest super tatusiem jak szkraby sa wieksze ;-)

@luska1979 ja to az sie boje co moja Nel , razem z bejbikiem beda wymyslac hihi .

Ja jak zrobilam prawko to jezdzilam moze ze trzy razy autem. Po ponad 6ciu latach gdy kupilismy "zefcie" smigam praktycznie codziennie i juz lubie jazde :-) . Zreszta tu MUSZE jezdzic, bo czy to lekarze, czy jakies konkretne sklepy to w odleglosci 15-25km :-/

@ikulka no raczej, to bedziesz "umowna" sierpniowka ;-)

No ja wlasnie dla Nel kupila nowy wozek z mysla o bobo wiec zostaje nam dostawka ;-)

A tak wogle to dziendobry :-D

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie maly dopiero co wstal :) jakies 15 min temu.
Ja czasem jeszcze nadrobie czytanie... ale pod koniec lutego wracam do pracy i juz bedzie ciezko z doczywaniem... teraz jestem na zwolnieniu...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesteście niemożliwe. Jedna na nocce, druga w innej strefie czasowej i nawet nocą produkcja postów trwa!

@Patysia152 podziwiam bo kp przy ciąży to niezłe obciążenie organizmu.

U nas zobaczymy jak będzie, bo mąż w pracy 80% czasu za kierownicą spędza i boję się jak taki niewyspany będzie funkcjonować. W każdym razie nigdzie go nie wygonię bo uwielbiam być blisko. Samo wyjdzie w praniu.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry