reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Bugaboo camelon to napewno wózek nie dla nie.Nie podoba mi się w ogóle.
Truskaweczka ja tak właśnie Was nadrabiam.
Czerwona oliwka pisałam już wcześniej że podgrzewacz bardziej przydaje się do podgrzewania słoiczków,mleko podgrzewasz w nim jak nie wykorzystałaś go ale to do 4 h.Podgrzewacz nie służy do robienia mleka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patysia152 nie wiem gdzie Ty mieszkasz bo w moim mieście nie m chyba takich miejsc i co w ogóle nie chodzicie nigdzie czy masz swój własny ogródek a plac zabaw?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@luska1979 też wolałabym nie brać maluszka na zakupy. Ale mój facet będzie w pracy i to długo. więc na mnie spada obowiązek. Często tez wylatuje na tydzień czy dwa. Bez zakupów nie przeżyję [emoji12] lubię przeglądać blogi kulinarne i pintrest. Nie zawsze mam listę. Mój może i zrobi zakupy, ale takie bardziej tradycyjne, gdzie ja lubię eksperymentować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czerwona oliwka u mnie była ta sama różnica między córkami-22 m.Ja używałam wózka podwójnego.Możesz też dokupić dostawkę do wózka.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kotomiś ja w UK dopiero po 4 latach pobytu odważyłam się wsiąść za kółko i to dlatego tylko że urodzenie 2 córki mnie do tego zmusiło.Nie brałam nawet lekcji tylko z mężem jeździłam jak było luźniej na drogach.
Beata 1313 dlatego ja swoje dziewczyny zawsze za rękę trzymam jak z nimi idę.Przy autystycznym dziecku niestety to podstawa....teraz to mi niestety rąk braknie....nie wiem jak to rozwiąże.
Mahoniowa a Ty nie masz problemów z kręgosłupem bo mnie w żadnej ciąży plecy nie bolały tak mocno.Wiadomo że wszystko się tam rozluźnia ale to nie boli.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kotomiś ja w UK dopiero po 4 latach pobytu odważyłam się wsiąść za kółko i to dlatego tylko że urodzenie 2 córki mnie do tego zmusiło.Nie brałam nawet lekcji tylko z mężem jeździłam jak było luźniej na drogach.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Moja mama nigdy, ale to nigdy nie siedziała za kółkiem. Miała straszną awersję do aut. Kiedyś była w tragicznym wypadku samochodowym. Jedna ona przeżyła. Dlatego jak w wieku 58 lat wsiadła za kółko i to z moim mężem to byłam pełna podziwu. Prawko zdała po angielsku (jazdę po angielsku przy minimalnej znajomosci języka, test pisany po polsku). Bez szkoły ani kursów. Teraz śmiga. I lubi. Jak ona dała radę każda da radę [emoji23][emoji23][emoji23]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też niestety po traumie wypadkowej z dzieciństwie ale miałam super instruktora w PL niczym dobry psycholog pomógł mi wyjść z traumy.Wkurzał mnie jak mało kto.Ile razy wychodziłam wściekła z jego auta trzaskając drzwiami ale zawsze miał rację łajza jeden.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też niestety po traumie wypadkowej z dzieciństwie ale miałam super instruktora w PL niczym dobry psycholog pomógł mi wyjść z traumy.Wkurzał mnie jak mało kto.Ile razy wychodziłam wściekła z jego auta trzaskając drzwiami ale zawsze miał rację łajza jeden.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Wiesz w tym czasie kiedy zaszła taka sytuacja, zginęły bardzo bliskie osoby dla mojej mamy. Ale i tez sytuacja była bardzo dawno temu. Szpitale inaczej podchodziły do pacjentów (nie będę opisywać. Szkoda słów). Najważniejsze, że strach pokonany. Z czego bardzo się cieszę i gratuluję. W poprzedniej ciąży miałam wypadek. Jakiś Azjata wyjechał mi przed maskę tak poprostu, gdzie nie powinien wogole skręcać. A wiesz... jak jesteś w ciąży i masz chociażby stłuczkę, u nas zaraz karetkę wzywają. Całe szczęście nic się nie stało ani mi ani młodemu [emoji16] czasami jadę i widzę jak niektórzy jeżdżą... rozwalają mnie zwłaszcza panienki na telefonie. Niektóre jak stoją na światłach i się zagapią w telefon jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności zsuwa im się noga z hamulca. Wjechała mi raz taka w zderzak. A potem chciała uciec. Wiec ją przyblokowałam ja z jednej strony a facet za nią z drugiej. Jeszcze miała tupet wyskoczyć z paszczą, bo ona na imprezę jedzie. Policjant się tak wściekł na nią przy rozmowie, że zabrał jej telefon, na którym wciąż coś pisała.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry