reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Mnie się wydaje, ze to wszystko zależy od budowy ciała. Ja w pierwszej ciąży pierwsze ruchy, poczułam ok 13tc. Serio. Lekarz powiedział, że to możliwe ze względu na moją budowę ciała właśnie.
Ja wczoraj wieczorem poczulam pierwsze ruchy [emoji7] a to dopiero 12tc+3 [emoji4] wydaje się niemożliwe, a jednak[emoji6]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja jestem szczupła niska drobna osoba wiec jest szansa ze to juz?? :)
 
reklama
Hej babeczki :-)

Mamuski gratki pierwszych smyrniec maluszkow :-D , jejj jak ja juz bym tez chciala :p

No i kolejni krolewicze sie ujawniaja <3 , u nas wizyta za tydzien ale nie licze , ze bobo sie ujawni :-/

U mnie cory zgodnie chca brata :-/ , ja mam jakos mieszane uczucia, bo z jednej strony fajnie by bylo doswiadczyc wychowywania synka, a z drugiej corcia mialaby siostre do zabawy i zwierzania sie ;-)

Ktos dzis wizytuje ?? Jesli tak to zycze samych pozytywnych wiesci :-)

U mnie zupka wazywna sie gotuje, mala jeszcze drzemie, a ja troszke leniuchuje :p , milego przed weekendu :-)

Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hm.. Nie chcę mi się pytać Google, ale ciekawi mnie co to znaczy, że łożysko jest z przodu? (bo ja tak właśnie mam) Ma to jakiś wpływ na ciążę/poród? Nie pomyślałam jakoś, żeby zapytać o to lekarza [emoji14]

f2w3rjjgax9hy8m9.png
 
Tzn ze jest umiejscowione na przedniej scianie macicy. Wazne, zeby bylo wysoko. Martwic sie trzeba kiedy lozysko jest przodujace czyli umiejscowionr tak, ze nachodzi na ujscie macicy. Ja w pierwszej ciazy mialam na przedniej scianie, w drugiej na tylniej scianie i osobiscie nie czulam roznicy. Mowia, ze jak jest na przedniej to mozna nieco lzej odczuwac ruchy. Tak przynajmniej w tym temavie uczyli mnie na studiach [emoji14]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lozysko przodujace..to raczej porod naturalny w gre nie wchodzi. Ale pewna nie jestem

Z bakteriami bujalam sie nie wiem ile bo miesiac temu robilam pierwszy mocz. Pozniej 10 dni furaginy. Kilka dni bez niczego i powtorzylam wczoraj i jest ok.

Notariusza mamy w poniedzialek 13-ego. Na 13.00:biggrin2:

Luska trzymam kciuki za Wasz domek.
Mahoniowa co tam dalej z mieszkaniem?
 
Moja kolezanka z pracy co w grudniu rodziła miała przodujace. Skończyło się cesarka i wczesniej nie mogla nosić nic na gumkę ani zapinanego bo ją bolało, od 5 miesiaca chodziła tylko w sukienkach.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia dlatego jak mi zaproponują cc zastanawiać się nie będę.U nas to w ogóle rzadko robią cc więc jak już proponują to lepiej się zgodzić.
Dokładnie tak jest...tak samo miałam z Wiki ,nerwy i stres,amniopunkcja,dobre wyniki a po 4 latach diagnoza genetyczna więc nigdy nie wiadomo czy coś jest na rzeczy czy stres nadaremno.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry