reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kupilam znowu truskawy w biedrze. Apetyt mi dzis dopisuje. W koncu antyperspirant pachnie. Powoli sie chyba wykaraskam ze zlego samopoczucia.
Witam was serdecznie
Piszecie tyle, że nie ogarniam momentami :D
Klusek ja też ostatnio truskawkami się zajadam i o dziwo smakują jak truskawki heh wracasz do żywych
 
Ja mam w drugą stronę problem z glukozą na czczo, bo mam 50. Często miewam spadki, więc muszę mieć przy sobie coś słodkiego, inaczej zaczyna mi się robić słabo i trzęsą mi się ręce
 
Emikaa nie stresuj się.Pewnie nic złego się nie dzieje.
Poczytałam o historii Lilki.Czy ta dziewczynka żyje?Czy jej stan jest lepszy?Przykra historia ale to fakt że zawsze i wszędzie może się zdarzyć.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli nie początkująca mama :) a rodzić gdzie chcesz?
No raczej na Karowej nie planuję porodu chyba że nie uda się utrzymać cukrów w normie i coś by było nie tak to nie będę ryzykować zdrowia dzidziusia i pojadę tam
Starsza córka tam się urodziła i mam złe wspomnienia młodsza rodziła się w Płońsku a teraz planuję Pułtusk bo mam najbliżej i tam ciążę prowadzę.
 
Ja mam w drugą stronę problem z glukozą na czczo, bo mam 50. Często miewam spadki, więc muszę mieć przy sobie coś słodkiego, inaczej zaczyna mi się robić słabo i trzęsą mi się ręce
Ja takie objawy mam jak nie jem dłużej niż 3godziny spadki cukru też nie są dobre ale jak za wysoki też źle i bądź tu człowieku mądry. Teraz to boję się cokolwiek jeść bo nie wiem co z tym cukrem. Aby do poniedziałku wtedy będę miała glukometr do samokontroli to będę spokojniejsza.
 
I jak tam po wizycie? Plamienie ustalo?
A co do porodów to ja nie ze Śląska ale planuje rodzi w Zabrzu w centrum leczenia kobiety i dziecka. Macie jakieś opinie o porodach tam?

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja takie objawy mam jak nie jem dłużej niż 3godziny spadki cukru też nie są dobre ale jak za wysoki też źle i bądź tu człowieku mądry. Teraz to boję się cokolwiek jeść bo nie wiem co z tym cukrem. Aby do poniedziałku wtedy będę miała glukometr do samokontroli to będę spokojniejsza.
Mam tak samo, czasem nawet szybciej, zalezy co zjem. Ale z obciazeniem krzywa wychodzi ok, tylko ta startowa wartosc zawsze niska. Nie mam pojecia od czego to zależy. Aga, a Ty przez te spadki mialas robione jakies dodatkowr badania, jakies zalecenia itp? U mnie lekarze zwykle to bagatelizowali.


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam tak samo, czasem nawet szybciej, zalezy co zjem. Ale z obciazeniem krzywa wychodzi ok, tylko ta startowa wartosc zawsze niska. Nie mam pojecia od czego to zależy. Aga, a Ty przez te spadki mialas robione jakies dodatkowr badania, jakies zalecenia itp? U mnie lekarze zwykle to bagatelizowali.


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Żadnych dodatkowych badań nie było. W pierwszej ciąży na czczo też bardzo niskie wychodziły a na teście 50 g wyszło sporo potem był test 75 g potwierdził cukrzycę i do porodu dieta obowiązkowa. W drugiej ciąży powtórka z tym że test 50 g był prawidłowy a miesiąc później wyszła koński dawka w moczu i powtórka z rozrywki :) na szczęście obie córy urodziły się zdrowe. A teraz kazali obrazu 75 g zrobić i na czczo 88 po 1h 212 a po 2 h 188. I tyle na razie z badań. Wtedy uniknął insuliny i mam nadzieje że i tym razem się uda choć mój gin straszył mnie że przy wysokich wynikach mogą przepisać
 
reklama
Ja dziś wyniki glukozy na czczo odebrałam i są w normie uf. Mąż mi kupił lody teraz czekam aż mi się dzieci spać położa i będzie uczta :) Ja też czekam do czwartku na wizytę ale strasznie nie mogę się doczekać mam nadzieje że zajrzymy do maleństwa
 
Do góry