reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Właśnie też sobie pomyślałam, że to może jakiś krwiak. No niemożliwe żeby jak wszystko jest ok, występowały krwawienia. Za_necia, masz niedobre doświadczenia z lekarzami, nie dziwię się, że jesteś poirytowana. Ale nic nie zrobisz więcej. Chyba tylko spokój Ci pomoże. A nie masz tam jakiegoś polskiego lekarza? ;-) ;)
 
reklama
Teraz doczytałam o tej histeroskopii.. Hmm no to dziwne, skoro porządne badanie zrobili a nic nie znaleźli. który masz teraz tydzień? Może to jakieś resztki po zagnieżdżeniu się zarodka? No zagadka jakaś.
 
słyszeliście o tym,że teraz zamiast łyżeczkowania robią poronienie farmakologiczne i podają leki żeby samemu poronić i dzięki czemu później można zajść po jednym cyklu w ciąże ,nie jak po łyżeczkowaniu, pierwsze słyszę ja miałam trzy nikt mi nikt takiego czegoś nie proponował. A i mamaginekolog mówi,że po jednym dwóch poronieniach nie ma sensu robić badań chyba,że tak jak ja mam poronienia nawykowe , bo mam trzy pod rząd

Dokładnie Adeline89, ja tak miałam. Ale to zależy od szpitala jakie maja nawyki. Ja dostałam dopochwowo dwie tablety i ronilam przez noc. Miałam szczęście i po jednej dawce sie oczyściłam, ale próbują do 3 razy. Ale juz w innym szpitalu do którego pojechałam najpierw gdzie na szczęście nie było miejsc podają dopochwowo żeby sie rozpulchnilo i zaczęło krwawienie a pózniej i tak łyżeczkuja


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ikulka ja też pracuje w nocy.
Za necia tak miałam inną sytuację zresztą 6 dni po porodzie znów miałam następny krwotok więc dobrze że wtedy jednak poddałam się transfuzji.
Super że z dzidzią ok.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 789353 dla niej było wszystko ok a śluz jest normalny...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super maluch i najważniejsze że wszystko okej, oczywiście dalej trzymamy kciuki! Oszczędzaj się! :)

Ja w zabobony też nie wierzę, zakupy też zaczynam od zera i pierwsze chcę zacząć bo badaniach genetycznych, a w szał zakupowy pewnie wpadne jak poznam płeć ;) co prawda jedno body już kupiłam bo było piękne i nie mogłam się oprzeć ;)

p19uflw1vekq68fq.png
 
@miodulka gratuluję wysokiej bety :)
@ikulka jeszcze 30 tyg i maluszki będą z nami ;)
Ja zasypiam późno bo jakoś 23-24 a czasami zdaży się i później. No i nie mogę za bardzo spać w nocy. Na szczęście mój dwulatek ma jeszcze drzemkę w dzień. Także śpimy sobie 2h :D
@Adeline89 ja miałam podawane tabletki na wywołanie porodu. Lekarze mówili, że przy wysokiej ciąży tak się robi, żeby było jak najbardziej naturalnie. Urodziłam małą ale i tak musiałam mieć zabieg wykonany :/
@za_necia11 super, że z maleństwem wszystko w porządku :) teraz dużo odpoczywaj :*
 
W ogóle chyba życie prześpię, jak poszłam spać koło 12 po badaniach tak się o 16:30 obudziłam ;) teraz trzeba wstać i coś przekąsić ;) u mnie dzisiaj kapuśniak ;)

p19uflw1vekq68fq.png
 
dzag82 dziś zaczynam 10 tydz.
Naprawdę sie oszczędzam leżę w łożku, nawet nie odlurzam[emoji24]
Poprzednim razem słyszałam bicie serca dzidzi kilka godzin przed... Wszystko było ok z dzieckiem.
Robię rosół i ide do łóżka. Czuje dziś mocniej jak macica mnie ciągnie. Moze dzidzia sie rozpycha. Miałam tez mocno erotyczny sen... I wydawało mi sie ze miałam orgazm moze to? Juz nie wiem co myslec


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry