reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Iuska1979 jak to masz genetyczne ? Przecież tu sa w 20tyg dopiero ?
Ja tez mam sny ze krwawię , cała spocona sie budzę...
Truskaweczka a ja bym spędzała święta w 3 ... W Polsce [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Iuska1979 jak to masz genetyczne ? Przecież tu sa w 20tyg dopiero ?
Ja tez mam sny ze krwawię , cała spocona sie budzę...
Truskaweczka a ja bym spędzała święta w 3 ... W Polsce [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zanecia, genetyczne można wykonać tylko między 11-14 tyg ciazy, potem główka dziecka odchyla sie jakoś do tylu i nie ma szans na mierzenie przeziernosci karkowej aż do końca ciazy.
W 20 tyg to bardziej jakieś "połówkowe" badania...
Genetyczne i test pappa wlasnie wczesniej musi być wykonany.

Ja chyba zaraz wypluje płuca, mam taki kaszel, ze juz nie wiem co robic[emoji30] macie jakieś domowe sposoby?
Czekam do 8.30 i bede dzwonić do mojej lekarki, bo moje ciśnienie bez lekow wariuje i bardzo sie denerwuje, ze zaszkodzę fasolce[emoji17] wczoraj po drzemce 170/110, dzis po obudzeniu 150/90, ja nie wiem co ona na pomysł wpadła żebym spróbowała bez lekow na poczatku, nie wiem co jest bardziej niebezpieczne[emoji849]

Sen z dinozaurem masakra! Te najgorsze są zawsze najbardziej realistyczne[emoji51][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swędzi was juz skóra na brzuchu ?? Juz pytałam raz ale chyba nikt mi nie odpowiedział ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, mnie zaczął wczoraj swędzieć w okolicach blizny po cesarce, to rosnący brzuch i skóra się rozciąga-juuż mi ciasno w spodniach a dopiero 9tydzień zaczęty [emoji16] pierwszej ciąży dopiero ok 16tyg zaczął rosnąć..
Liczyłam na 10kg plus a ciągle jem bo inaczej mam okropne mdłości [emoji37]
 
Smaruję się na razie oliwką dla dzieci a niedługo planuję zaczynać używać bio oil , jest dość drogi ale rewelacyjny, w poprzedniej ciąży nabrałam 24 kg i ani jednego rozstepu nie mam
 
reklama
A ja kupiłam sobie z hippa bo we wcześniejszej ciazy też używałam i jestem z niego zadowolona tak jak z firmy pharmaceris.
 
Do góry