reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzasta.o na ktora masz?? Jakos przezyjemy, grunt to myśleć pozytywnie.

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
Mój mąż też już od momentu jak my się dowiedzieliśmy to chciał chwalić się wszystkim ale wzięłam go na wstrzymanie, że jednak święta będą odpowiednim momentem, żeby powiedzieć rodzicom. Znajomym nie mowie na razie bo nie chce zapeszac.
No ja w sb na usg zeby podejrzec dzidzi wiec jak bedzie ok to od razu na Wigilii mowimy bo bedzie cala familia. Poki co powiedzialam tylko siostrze i mojej mamie ;)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy kochana bedzie dobrze :):) ja tez bede miala trzecie planowane a dzieciaczki ci juz troche pomoga :) ps niewidac suwaczka
No wlasnie cos wczoraj probowalam z tym suwaczkiem, ale chyba powklejalam linki nie tam gdzie trzeba ;) . Ja waszych tez nie widze. Zupełnie nie ogarniam funkcji tutaj.

Mamo, ale wy daje je z tym pisaniem :szok:. Od razu uprzedzam, ze nie dam rady was zawsze nadrobić i kazdej odpowiedzieć.
Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
 
Ja w momencie zobaczenia dwóch kresek a było to rano już nie zapalilam papierosa... nawet tego ostatniego [emoji14]
Poszło mi to dobrze mimo że tak to rzucalm wiele razy i to z tabletkami i konczylo się jak zwykle [emoji14]
Czułam że przez 2 dni mam detoks bo mną trochę trzaslo w środku ale po tym czasie czuje się jakbym nigdy nie paliła. Mogą palić koło mnie a ja i tak nie chce :)
Wiedziałam że każdy papieros to krzywda dla dziecka i wyobrazalam sobie jakby się truł maluszek.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez zawsze powtarzalam ze rzucę palenie jak będę w ciąży. I nie myślałam że tak szybko mi to pojdzie. Wgl o tym nie myślę I też czuje jakbym nigdy nie paliła. Czasami w towarzystwie najdzie ochota no ale trzeba się otrząsnąć [emoji12]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :) Dzisiaj jest TEN dzien, ide na wizyte i umieram ze stresu. Stresuje sie jakbym pisała mature, serce mi szaleje, brzuch scisniety. Jejuuuu, co to bedzie. I tak jeszcze do 15.00. [emoji26]

3jgxskjo6pg8usu5.png
Ja mam wizytę dopiero około 19 godz jak nie później też już szaleję , do tego martwię się synem. Głowę mam pełną.
 
reklama
Do góry