reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny a jak poinformowalyscie szefa o ciazy? U mnie powiedzialam dwom kolezankom..nastepnego dnia p.dyrektor zwolala zebranie ( beze mnie bo mialam wolne) i uswiadomila reszte dziewczyn ze ja jestem w ciazy ( ktoras najwyrazniej puscila farbe) i ze ona myslala ze juz bylam w ciazy zanim przyszlam do pracy...masakra. co radzicie zrobic? pracuje w przedszkolu od 2listopada..w ciaze zaszlam jakies 2tyg pozniej..
 
@cheebay skierowanie na beta hcg? :) może za to za darmo będziesz miec, u mnie 35 zl kosztuje. Mogłaś wlać samo wode z ogorow kwaszonych :p

@tomag8 bedzie dobrze musi być razem wszystkie dotrwamy do porodu :)

@Emilia8585 mój robi usg co wizytę, ci na nfz to robią jedno na trymestr czyli trzy. U nas jest inaczej, bo mamy 2.5 tys pracowników to nawet do szefa nie trzeba chodzić tylko dajesz zwolnienie pani na mistrzowce i mówisz kierownikowi. Ty mozesz powiedzieć, ze nie chciałaś szybko mówić, bo balas sie co będzie różnie to bywa do trzeciego miesiąca, i powiedz jej który tydz to chyba umie liczyć :)

@ewelinaanna1992 to pewnie przyjmowalas ostatnio
jakies zastrzyki w ciazy
 
Hej dziewczyny ale gonicie co dokończę to już nowe wpisy. Co do testu pappa muszę się jeszcze oczytać. Widzę, że zupa ogórkowa górą. Ja nie mam zachcianek za to brak apetytu. A spotkalam się ostatnio z takim tematem, że w ciąży nie można jeść grzybów a przed nami wigilia i pierogi, uszka z grzybami. Co myślicie? A ja tak lubie te pierogi....
 
Hej dziewczyny ale gonicie co dokończę to już nowe wpisy. Co do testu pappa muszę się jeszcze oczytać. Widzę, że zupa ogórkowa górą. Ja nie mam zachcianek za to brak apetytu. A spotkalam się ostatnio z takim tematem, że w ciąży nie można jeść grzybów a przed nami wigilia i pierogi, uszka z grzybami. Co myślicie? A ja tak lubie te pierogi....
mama ginekolog na fb mowila ze można jeść grzyby i sama jadla
 
ja wczoraj mialam ochotę na naleśniki z dżemem , ale nie chciało mi się robic :p jadę dzis z synem na pobranie krwi, bo to wegetarianin nie zle mięsa w żadnej postaci nawet szynki, jest w dodatku nie jadek, nie mam czasem sil
 
@cheebay skierowanie na beta hcg? :) może za to za darmo będziesz miec, u mnie 35 zl kosztuje. Mogłaś wlać samo wode z ogorow kwaszonych :p

@tomag8 bedzie dobrze musi być razem wszystkie dotrwamy do porodu :)

@Emilia8585 mój robi usg co wizytę, ci na nfz to robią jedno na trymestr czyli trzy. U nas jest inaczej, bo mamy 2.5 tys pracowników to nawet do szefa nie trzeba chodzić tylko dajesz zwolnienie pani na mistrzowce i mówisz kierownikowi. Ty mozesz powiedzieć, ze nie chciałaś szybko mówić, bo balas sie co będzie różnie to bywa do trzeciego miesiąca, i powiedz jej który tydz to chyba umie liczyć :)

@ewelinaanna1992 to pewnie przyjmowalas ostatnio
jakies zastrzyki w ciazy
Karte ciazy mam wiec zawsze moge pokazac :D
 
Dziewczyny przedemna chwila prawdy jade na usg.Wczesniej byl tylko pecherzyk bez zarodka.Cala jestem zdenerwowana.

w4sqdqk34979oj69.png
 
reklama
Do góry