reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Odebrałam dzisiaj wynik beta hg i tak napisany że ciężko wywnioskować co sądzicie?
 

Załączniki

  • rN2yC7Dzhs3UR6r6tEG6sQ2.pdf
    102,7 KB · Wyświetleń: 1 888
Cześć Kochane :)
Cały czas Was czytam, ale nie miałam siły i czasu pisać. Ciągle bym tylko spała, a tu trzeba pracować i funkcjonować jakoś. Wciąż mnie mdli, zwłaszcza jak glodnieje, więc dosyć często muszę jeść. A dziś znowu gardło zaczęło mnie boleć :/
W weekend pożarłam się z moim mężem. Tak samo jak u Was...dopóki znowu nie zobaczy brzucha, ruchów i narodzin to dla niego ta ciąża nie istnieje ehhh :(
Byłam dziś na badaniach morfologia, glukoza i tsh. W czwartek wizyta. Ciekawe co zobaczę :) Nie wiem czy brać od razu l4 czy dopiero od 3.01:/

@ Niespodzianka trzymaj się! :*

Gratuluję wszystkim pięknych zdjęć fasolek na usg! :)

Kto ma w tym tygodniu jeszcze wizytę?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Kochane :)
Cały czas Was czytam, ale nie miałam siły i czasu pisać. Ciągle bym tylko spała, a tu trzeba pracować i funkcjonować jakoś. Wciąż mnie mdli, zwłaszcza jak glodnieje, więc dosyć często muszę jeść. A dziś znowu gardło zaczęło mnie boleć :/
W weekend pożarłam się z moim mężem. Tak samo jak u Was...dopóki znowu nie zobaczy brzucha, ruchów i narodzin to dla niego ta ciąża nie istnieje ehhh :(
Byłam dziś na badaniach morfologia, glukoza i tsh. W czwartek wizyta. Ciekawe co zobaczę :) Nie wiem czy brać od razu l4 czy dopiero od 3.01:/

@ Niespodzianka trzymaj się! :*

Gratuluję wszystkim pięknych zdjęć fasolek na usg! :)

Kto ma w tym tygodniu jeszcze wizytę?

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże dziewczyny... ja tylko jem!!! Najadam się mega i po pół godzinie znowu nie mogę wytrzymac z głodu! :p
W domu czeka ogórkowa a ja biegiem musiałam po pracy isc po pizze. Moj nawet z roboty nawet nie wrócił :D
Zawsze 2 kawałki tej pizzy to był maks wszystkiego i to jak byłam glodna a dzisiaj 3 kawałki mimo że godzinę temu jadlam!
Jak tak dalej pójdzie to będę jak małe słoniątko :p
Powiedzcie mi ze w późniejszych miesiącach zacznę jakoś więcej spalać kalorii przez ciążę :p
A na dodatek oglądam jakiś serial "na ratunek 112" i zaczęłam raczej jak bóbr.. Bo jakaś kobitka rodziła w domu... To dziecko oczywiście wyszło z niej czyste i miało z 2 miesiące a pokazywali że to wczesniak. Wiedziałam że to bzdura a i tak ryczałam dalej...
te hormony chyba źle na mnie działają. ..
Ja to taki apetyt to z córeczką miałam. Jadłam i wyniotowalam i za 10 min znowu jadłam wszystko co miałam pod reka
 
reklama
Do góry