reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Na poczatek ze sluzem bylo ruuuzowo, potem bylam w toalecie i juz mniej teraz podcieram sie i niby jest tylko sluz ale czasem jeszcze delikatnie rozowe plamki sie pojawiaja.
Z tego wszystkiego juz mnie podbrzusze boli

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry!
Tak jak dziewczyny piszą to może być tylko draśnięcie. Gdyby się nasiliło i zmieniło kolor to zawsze możesz pojechać na IP.

Plamiłam długo w poprzedniej ciąży niezależnie od przytulanek - niski poziom hormonów, ale stach był.

Ja już dzisiaj wróciłam do żywych. Gardło wyleczyłam, jest taki spray Argentin na bazie srebra i można to stosować w ciąży gdyby któraś potrzebowała. Działa cuda. Tylko katar mam jeszcze mega.
Mąż mój kochany wczoraj okna pomył korzystając z pogody, my z młodą w łóżku zabunkrowane byłyśmy, ale w chacie pełen sajgon więc muszę się pozbierać.
Miłej niedzieli!
Ps. To jak to jest z tym macierzyńskim? Na bezrobociu pełna kwota w zależności od poprzednich zarobków? Która się zna?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
Tak jak dziewczyny piszą to może być tylko draśnięcie. Gdyby się nasiliło i zmieniło kolor to zawsze możesz pojechać na IP.

Plamiłam długo w poprzedniej ciąży niezależnie od przytulanek - niski poziom hormonów, ale stach był.

Ja już dzisiaj wróciłam do żywych. Gardło wyleczyłam, jest taki spray Argentin na bazie srebra i można to stosować w ciąży gdyby któraś potrzebowała. Działa cuda. Tylko katar mam jeszcze mega.
Mąż mój kochany wczoraj okna pomył korzystając z pogody, my z młodą w łóżku zabunkrowane byłyśmy, ale w chacie pełen sajgon więc muszę się pozbierać.
Miłej niedzieli!
Ps. To jak to jest z tym macierzyńskim? Na bezrobociu pełna kwota w zależności od poprzednich zarobków? Która się zna?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak na razie odpukac nic sie wiecej nie dzieje oprcz bolu brzucha z nerwów juz... z Argentinem na gardlo nie wiedzialam a szkoda bo to cuudowny lek.

Na bezrobociu masz stała kwote 1000 zł macierzynskiego

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zorrina gratulacje ja też miałam tak na teście w dodatku , po czasie wyszła kreska :p i jestem.

@Tyllkaaa też czytałam ,że może być pochwa ukrwiona i dlatego są nie raz plamienia ;)

Jeśli chodzi o strach przed macierzyństwem nie mam, a przy pierwszej ciąży to już w ogóle nie miałam obaw żadnych tak bardzo pragnęłam dziecka, przy cc to się śmiałam jak mnie cieli ze szczęścia. Fakt faktem adrenaline musieli mi dawać, bo mdlałam, może od utraty krwi nie mam pojęcia, bo stresu zero. Teraz jedynie czego się boję, to gdzie będę rodzić jak, bo mój lekarz nie jest już ordynatorem, no i mam już jedno dziecko, a naoglądałam się nie raz w tv jak matki umierają przy porodzie i boję się tego :p Najgorsze jest w macierzyństwie to jak dziecko zachoruje, wtedy człowiek jest najbardziej załamany i odechciewa mu się wszystkiego
 
Ja zachodze w głowę czy testować raz jeszcze czy odpuścić od wczoraj nad kibelkiem wisze [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]ledwo żyje

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)jestem po 11 latach ponownie w ciąży .Długo czekałam na ten dzień .Niestety jestem w 4TC i jeszcze nie widac zarodka.W internecie przeczytalam wszystkie mozliwe opcje i strasznie sie boje że zarodek sie nie pojawi .Z obliczen poloznej wynika ze przewidywany porod to 14 sierpien .Trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamusie.:):)
 
Nadziejka współczuję Ci strasznie... całuję i ściskam :*

Jak myślicie i najlepiej mieć na umowie o pracę ile się zarabia żeby jak najwięcej dostawać za zwolnienie oraz jak najwięcej ulg i tych 500+
Pytam bo może uda mi się załatwić tak że będę mieć kwotę jaką chce na umowie. Ale wiadomo jak za dużo to nie dobrze bo się nawet becikowego nie dostanie. Napiszcie czy brutto czy netto. :)
Wiem że to brzmi ale nie przelewa nam się a podatki place :p
Do chorobowego zaliczają się wypłaty ostatnie z 12 miesięcy , chyba,że pracowałaś mniej niż rok to te ostatnie, u nas jest tyle ile się zarabia tyle jest udekumentowane i dzięki temu będziemy mieć większe emerytury, u nas dziewczyny na chorobowym 100% nie mają poniżej 2500zł
 
reklama
Witajcie :)jestem po 11 latach ponownie w ciąży .Długo czekałam na ten dzień .Niestety jestem w 4TC i jeszcze nie widac zarodka.W internecie przeczytalam wszystkie mozliwe opcje i strasznie sie boje że zarodek sie nie pojawi .Z obliczen poloznej wynika ze przewidywany porod to 14 sierpien .Trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamusie.:):)
Będzie dobrze głowa do góry między moimi jest 13 lat różnicy i też mam 14.08 z om

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry