reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
tak, normalny zasiłek macierzyński wyliczony z tego jak zarabiałam, wiem. Mam cichą nadzieję że jednak przedłużą mi umowę i będą na mnie czekać :-)
 
Nadziejka współczuję Ci strasznie... całuję i ściskam :*

Jak myślicie i najlepiej mieć na umowie o pracę ile się zarabia żeby jak najwięcej dostawać za zwolnienie oraz jak najwięcej ulg i tych 500+
Pytam bo może uda mi się załatwić tak że będę mieć kwotę jaką chce na umowie. Ale wiadomo jak za dużo to nie dobrze bo się nawet becikowego nie dostanie. Napiszcie czy brutto czy netto. :)
Wiem że to brzmi ale nie przelewa nam się a podatki place :p
 
Dzień dobry, dziewczyny strasznie sie boje :( nad ranem był przytulanki z M. i po wszystkim miałam lekko różowawy śluz :( nie powiem zeby sex byl baaardzo delikatny ale tez nie jakiś hardcor .... tak sie boje ze to moze byc poronienie :( :(
Niby czytalam ze sex nie moze nic złego zrobic ale... mam galopujace mysli

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry, dziewczyny strasznie sie boje :( nad ranem był przytulanki z M. i po wszystkim miałam lekko różowawy śluz :( nie powiem zeby sex byl baaardzo delikatny ale tez nie jakiś hardcor .... tak sie boje ze to moze byc poronienie :( :(
Niby czytalam ze sex nie moze nic złego zrobic ale... mam galopujace mysli

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj zacznij pozytywnie myśleć i będzie lepiej to raz dwa przy ciąży wszystko jest tam bardziej ukrwione stąd mogą wynikać chwilowe problemy [emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry, dziewczyny strasznie sie boje :( nad ranem był przytulanki z M. i po wszystkim miałam lekko różowawy śluz :( nie powiem zeby sex byl baaardzo delikatny ale tez nie jakiś hardcor .... tak sie boje ze to moze byc poronienie :( :(
Niby czytalam ze sex nie moze nic złego zrobic ale... mam galopujace mysli

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Poleż i obserwuj, to pewnie zadrapanie bo szyjka macicy jest spulchniona i mocno ukrwiona teraz, będzie dobrze :-)
 
Do góry