reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witajcie.Niestety moje maleństwo odeszło.Tak strasznie to boli.Za was wszystkie trzymam kciuki,aby każdy dzień był dla was szczęśliwy.Życzę wam zdrowych ślicznych dzieciątek.Mama Grzesia,Tomka,Janka,Małgosi i maleńkiego aniołka.
Kochana bardzo współczuję straty... tak trzymałam kciuki żeby wszystko było dobrze... jestem z Tobą całym sercem :*
 
reklama
Witajcie.Niestety moje maleństwo odeszło.Tak strasznie to boli.Za was wszystkie trzymam kciuki,aby każdy dzień był dla was szczęśliwy.Życzę wam zdrowych ślicznych dzieciątek.Mama Grzesia,Tomka,Janka,Małgosi i maleńkiego aniołka.
Bardzo mi przykro :( też wiem co czujesz, i wiem że żadne słowa teraz nie pomogą...trzymaj się bo masz dla kogo być teraz silna :( :*

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
Mój M chociaż też to chyba za bardzo do niego nie dociera, to bardzo sie troszczy o mnie, zaczął w domu sprzątać i w ogóle nie mogę narazie narzekać :) chociaż non stop mi czegoś zakazuje hahaha

U nas jak będzie córka to Zoja a syn Adam :)

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
A u mnie z Imion to Marika albo Kamila
A chłopczyk to nie wiem...
mąż moj chciał malenstwo a ja nie byłam zdecydowana Ale teraz żałuję trochę bo jestem jeszcze młoda i boję się ze nie dam sobie rade ale cóż zrobic... stało się. Nie powinnam tak mówić ale taka jest prawda. Nie mam nawet komu się wyzalic. Mój zadowolony ale nie okazuje tego w żaden sposob
 
@ikulka przykro to slyszec bo jest tu wiele mam badz niedszlych mam ktore pragnęly by byc w Twojej sytuacji. Mysle ze to hormony i stres na Ciebie tak dzialają, jak uslyszysz bicia serduszka swego malenstwa to bedziesz przeszczesliwa :)
Mysle ze pierwsza ciąża to ogromny stres i strach, nikt nas do tego nie przygotował w zasadzie. Hormony mi zrobimy sieczkę z mozgu.
 
To druga ciąża. Mam pomoc od strony teściowej i to wielka ale nie wiem cały czas myślę że jeszcze mam czas ze to jeszcze nie pora ale wiem że zawsze się tak mówi i to taka głupia spiewka.
 
ikulka Nie martw się przejdzie Ci. Nie wiem czy to hormony czy strach ale ja mimo że świadomie podjęłam decyzje o trzecim dziecku jak zobaczyłam dwie kreseczki poczułam się podobnie jak Ty. Ja też mam wsparcie, mój mąż się cieszy, a ja mam wiele obaw ale ciesze się tylko jeszcze nie potrafię tego okazywać może dlatego, że poprzednie ciążę były trudne. Poczekaj zobaczysz maleństwo, poczujesz ruchy i wszelkie wątpliwości pójdą w niepamięć.
 
reklama
Do góry