reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Adeline89 super, gratuluję i bardzo się cieszę, że wszystko w porządku :* no i zazdroszczę, że masz to już za sobą :)

Mnie dalej gardło boli i dziś dopadła mnie senność, nawet nie wiem kiedy zasnęłam. Czytałam w tel forum i odjechałam z tel w ręku :p

Powiedziałam dziś mojej mamie, nie potrafię mieć przed nią tajemnic, bardzo się ucieszyła i tym razem liczy na wnuczkę, ale powiedziałam jej, że ani słowa nikomu dopóki nie ujrzę serduszka :)
 
reklama
A właśnie a propo zwierzaków w domu. My mamy labradora i nasz Synek cudownie się z nim wychowuje. Czasami zachowują się jak rodzeństwo. Leżą razem na legowisku. Wyrywają sobie zabawki. Gdy Młody płacze, pies podchodzi i go liże. Synek zawsze mówi, że go kocha i jak go nie widzi cały dzień to mówi, że już za nim tęskni. Też oduczalismy psa od spania w łóżku i się udało, jedyne co to czasami szczeka, bo też chce być w centrum zainteresowania jak się wygłupiamy z Małym. Czasami się czuję jakbym miała dwoje dzieci ;)
 
Madzialenka ja mam Cocker spanielke najwspanialszą na świecie i zrobiłabym wszysyko co jest możliwe żeby mogła żyć razem z dzieckiem...
W piątek niestety czeka ją operacja i boję się o Fasolke że coś się stanie bo moje nerwy będą nastawione na maksimum... Jej operacje bardziej przeżywam niż operacje kogoś z najbliżej rodziny. Będę cały czas raczeć miałam tak wczoraj po stwierdzeniu diagnozy przez weterynarza. ..
I ponad to bardzo stresująca praca. Wie ktoś co robić żeby dziecku stres nie szkodzil? :/
To ja mam samca tej rasy. Z niego to okaz zdrowia jest. Chociaż też miałam z nim przeboje. Jak był mały to by się udusil jak został sam w domu bo wsadził łeb w jakas ciasna dziurę I jak wróciłam to ledwo dychal. Naszczescie się wylizal z tego. Później jak był już trochę większy to wybiegł na ulice I wpadł pod samochód. Na szczęście lekko go trzepnal. A to psy go pogryzly ze miał na karku wielkiego guza.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A właśnie a propo zwierzaków w domu. My mamy labradora i nasz Synek cudownie się z nim wychowuje. Czasami zachowują się jak rodzeństwo. Leżą razem na legowisku. Wyrywają sobie zabawki. Gdy Młody płacze, pies podchodzi i go liże. Synek zawsze mówi, że go kocha i jak go nie widzi cały dzień to mówi, że już za nim tęskni. Też oduczalismy psa od spania w łóżku i się udało, jedyne co to czasami szczeka, bo też chce być w centrum zainteresowania jak się wygłupiamy z Małym. Czasami się czuję jakbym miała dwoje dzieci ;)
To fajnie. Przedstawilyscie mi to wszystko w innym świetle niż widziałam.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie słyszałam o tym. Ale gin dał Ci kontynuację? Ja czekam na swoją wizytę i l4 jak na zbawienie. Na razie w pracy nic nie wiedzą. Nie chciałam tak wcześnie mówić. Dokucza mi strasznie wstawanie bladym świtem... no i siedzę przy kompie a wiem że nie powinnam plus nerwowa atmosfera

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
tak dal mi dalej zwolnienie i bedzie mi dawać co 4 tyg.
 
dziewczyny jakie witaminy bierzecie? Mi tez mowil ze mogę brać i jeść w warzywach i owocach. I powiedzial, ze mam unikać wirusów i gorączki.
 
Dzień dobry, widzę że nie tylko ja urzęduję o tej godzinie już ;) Biorę Vitamin Mama. Chyba najlepiej wychodziło cenowo. Jest też apteka internetowa Gemini i tam są o niebo lepsze ceny niż w DOZ. Co do unikania chorób, jak się ma już dzieci chodzące do pkola lub szkoły to nie lada wyzwanie. Miłego dnia wszystkim!

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytałam i musza wyrownac jesli kobieta byla w ciazy w trakcie zwolnienia i doniesie pozniej zaswiadczenie o ciazy

Info ze strony zus na temat zasiłków chorobowych:

Jeżeli przyczyną niezdolności do pracy jest wypadek przy pracy, w drodze do pracy lub z pracy albo choroba zawodowa lub też przypada na okres ciąży, a także jeżeli niezdolność do pracy powstała wskutek poddania się niezbędnym badaniom lekarskim przewidzianym dla kandydatów na dawców komórek, tkanek i narządów albo zabiegowi pobrania komórek, tkanek i narządów - zasiłek chorobowy przysługuje w wysokości 100% podstawy wymiaru (także za okres pobytu w szpitalu).
 
Madzialenka moja ma 9 lat o też była zawsze zdrowa... czasami z uszami ma problemy.. A teraz jej się utworzył kamień w pęcherzu który zajmuje 1/3 pęcherza :( sikała nam w domu a my ja karciliśmy i krzyczelismy bo myśleliśmy że po złości to robi ... A tu taka niespodzianka... nie moga przestać mnie gryźć wyrzuty sumienia... ze ona cierpiała a ja nie wiedziałam i krzyczałam. :( bardzo boję się jutrzejszego dnia... no i tych nerwów które działają na dziecko :/
 
reklama
Madzialenka moja ma 9 lat o też była zawsze zdrowa... czasami z uszami ma problemy.. A teraz jej się utworzył kamień w pęcherzu który zajmuje 1/3 pęcherza :( sikała nam w domu a my ja karciliśmy i krzyczelismy bo myśleliśmy że po złości to robi ... A tu taka niespodzianka... nie moga przestać mnie gryźć wyrzuty sumienia... ze ona cierpiała a ja nie wiedziałam i krzyczałam. :( bardzo boję się jutrzejszego dnia... no i tych nerwów które działają na dziecko :/
Będzie dobrze A jak się nie uda to będzie jej lepiej niż jak tu by się miała męczyć. Tak musisz sobie to tłumaczyć. 9 lat się nazyla. Miejmy nadzieję że doczeka tego maleństwa w domku. I będą się razem bawić jeszcze. Daj znać jak już będzie po wszystkim. I nie denerwuj się kochana. Wiem że się przywiazalas do niej bardzo.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry