reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
jest serduszko biło juz ;) płakać mi się chcę z szczęścia :) 6 tydz termin na 3 sierpnia, wizyta za 2 tyg znów, bo na tyle dał mi chorobowe, a następnym razem da na 4 tyg i założy kartę ciąży
Super wieści,ciesze się ogromnie!! Ja OM mialam 25.10 więc w poniedziałek już może też zobacze [emoji7]

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
Dziewczyny... od dziś co 2 dzień postanowiłam łykać witaminy i... zamiast 1 dziennie przy obiedzie jakoś tak bez namysłu wzięłam też jedząc kolacje :/ kurde przedawkowanie witamin też jest szkodliwe. Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało... zrobiłam to nieumyślnie bo leżały na stole i zapomniałam że do obiadu wzięłam:(
 
Raz to chyba nic Ci nie powinno być, gorzej jakbyś tak na dłuższą metę. A dlaczego piszesz że co drugi dzień? Kurczę ja popołudniu pospałam i teraz będę sufitować a jutro znowu zombie style [emoji23]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raz to chyba nic Ci nie powinno być, gorzej jakbyś tak na dłuższą metę. A dlaczego piszesz że co drugi dzień? Kurczę ja popołudniu pospałam i teraz będę sufitować a jutro znowu zombie style [emoji23]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz mówił że skoro jem owoce i warzywa nie musze brać witamin tylko kaws foliowy ale choć staram się jeść zdrowo w niektóre dni nie mam ochoty na owoce... dlatego postanowiłam łykac witaminy co 2 dni
 
Wzięłam chorobowe i zaświadczenie, bo czytałam,że jeśli doniesie się do tego zwolnienia rodzinnego zaświadczenie o ciąży to zapłacą 100% ponieważ w trakcie chorowania jest się w ciąży, czytałyście kiedyś takie coś
 
Nie słyszałam o tym. Ale gin dał Ci kontynuację? Ja czekam na swoją wizytę i l4 jak na zbawienie. Na razie w pracy nic nie wiedzą. Nie chciałam tak wcześnie mówić. Dokucza mi strasznie wstawanie bladym świtem... no i siedzę przy kompie a wiem że nie powinnam plus nerwowa atmosfera

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Madzialenka ja mam Cocker spanielke najwspanialszą na świecie i zrobiłabym wszysyko co jest możliwe żeby mogła żyć razem z dzieckiem...
W piątek niestety czeka ją operacja i boję się o Fasolke że coś się stanie bo moje nerwy będą nastawione na maksimum... Jej operacje bardziej przeżywam niż operacje kogoś z najbliżej rodziny. Będę cały czas raczeć miałam tak wczoraj po stwierdzeniu diagnozy przez weterynarza. ..
I ponad to bardzo stresująca praca. Wie ktoś co robić żeby dziecku stres nie szkodzil? :/
 
Do góry