reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam 5 latka ten tydzień jest w domu, bo chory, nie daję mi żyć :p nie powiem nie jest najgorszy, ale ciągle coś chcę, staram się go uczyć w domu, ale nie raz cierpliwości nie mam i muszę to robić z przerwami żeby się nie denerwować zbytnio hehe.

Mitka89
U mnie bolące piersi mega, ale widzę jak już urosły, tak bolał mnie kręgosłup na razie przestał, śluz mleczny, od dwóch dni nocami mam mdłości i zawroty głowy lipa jak nie wiem, przy synku nie miałam i nie podoba mi się zbytnio ta karuzela :p
 
reklama
1480757544-1d1mld.jpeg


Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja robiłam dzień przed okresem to na dwóch miałam taki jasny jak na tym ostatnim ;) ale później robiłam hcg, bo u nas te testy drogie trochę mają
 
Ja placilam za te po 5 zl. Za dwa dni zrobiłam JeszcE jeden tak dla spokojnosci bo jakoś to do mnie nie dochodziło Ale wysZedł taki sam. Lepiej jasny niż wcale :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja placilam za te po 5 zl. Za dwa dni zrobiłam JeszcE jeden tak dla spokojnosci bo jakoś to do mnie nie dochodziło Ale wysZedł taki sam. Lepiej jasny niż wcale :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma opcji żeby nawet jasna kreska wyszła jak się nie jest w ciąży, coś musi ruszyć tą kreskę , naprawdę żeby ta druga się bez ciąży pojawiło to chyba 1 na nie wiem ile przypadków musi być
 
Ja kupiłam 10 testów na allegro, bo myślałam, że to dłużej potrwa zanim nam się uda,a tu dwa pierwsze pozytywne :)
 
Nie nastawiaj się zaraz na najgorsze ja też miałam takie objawy jak na okres dopiero jak minęły te wszystkie dni w których powinien być okres trochę się inormowalo. Też tak przezywalan jak ty. Za każdym razem byłam rozczarowana.

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
@leeleeth a kiedy powinnaś dostać @?
@madzialenka316 dzięki
@Truskaweczka2017
@powinna być 6 czyli za trzy dni
 
reklama
Do góry