reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Hey dziewczyny jestem i pisze, że dziś byłam u ginekologa kolejnego czwartego z fundacji, i obrzęk nadal jest na całym ciele, podejrzewa zespół Turnera, dziecko może obumrzeć , bo serduszko może nie wytrzymać, najczęściej na tą chorobę cierpią dziewczynki i mam dziewczynkę, jeśli donoszę, bo obrzęk się wchłonie, to dziecko może być normalne intelektualnie , ale małe całe życie i drobne jak 7 latka to najlepsza opcja dla pocieszenia od pani doktor , choć raczej mam się nie łudzić. Po wizycie dziś doktor kazała mi przyjechać na amniopunkcje do szpitala będzie mi wykonywać, załatwi sprawę z genetykami i zgłosi im ,że to pilne, bo tak bym musiała czekać 2 tyg kolejne. Boję się poronienia po amniopunkcji wolałabym pierw wiedzieć co jest grane jak będą wyniki. Trzymam za was kciuki pozdrawiam
Adeline, ciągle o tobie myślę, przykro mi to słyszeć, naprawdę[emoji22] nie wiem nawet co napisać, życie jest strasznie niesprawiedliwe a los wystawia na ciężkie próby..trzymam mocno kciuki żebyś była silna w tej sytuacji..bardzo mocno tulę...
 
reklama
25_pixels znam to z autopsji.Emi ma zdiagnozowany autyzm ale u nas problemy zaczęły się w wieku 3 lat.Od czerwca wiemy że to wina wady genetycznej.Dlatego ja pracuje na nockach bo z pracą w dzień nie dałabym rady bo jak to połączyć z terapią i dodatkowymi zajęciami.Emi idzie w normalnym trybie szkolnym jak jej rówieśnicy tylko w małym settingu który sprawdza się u dzieci autystycznych czyli 8 dzieci plus 3 panie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Mi było ciężko skoordynować się pomiędzy drugim a czwartym rokiem życia młodego. Z tego co pamietam pracujesz w healthcare i możesz mieć prace na zmiany. U mnie niestety nie. Ale mogę zabierać do domu. Nie mam konkretnego wymiaru godzin. O tyle dobrze. Czasami kończę po 10 lub 11, a jak jest ciepło i synek bawi się z kolegami przed domem, to siadam przed domem i pracuję. Sąsiedzi się śmieją, że to mój office i na urodziny mi ławkę załatwią [emoji23][emoji23][emoji23] moja mama z nami mieszka (teraz wizytuje w Europie ale niedługo wraca). Dużo mi pomaga. Zwłaszcza jak męża nie ma. Wcześniej w związku z tym, że ciagle mnie nie było w domu wiecznie miałam problem z obiadem, praniem czy sprzątaniem. Jak wyjeżdżałam o 7 tak wracałam 12 godzin później a w przerwie na pół godziny wpadałam do domu. Teraz jest juz lepiej. Względem gotowania nauczyłam się bardzo szybko robić chińskie/tajskie/meksykańskie. O wiele szybciej się z tym uwinę niż z jakimiś kotletami [emoji23] a i tez bardziej lubimy kuchnie inne niż Polska. Wolnowar/slow cooker/crocpot był tez wybawieniem. Nastawiasz i wychodzisz do pracy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny... U mnie malo zaskakujace wiesci... Jutro czyszczenie... Widocznie tak musialo byc. Zycze Wam szczesliwych i bezbolesnych rozwiazan oraz zdrowych pieknych i malo wymagajacych dzidziusiow ;) sciskam mocno :*

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie mocno to przezywasz wiec pobadz w ciszy, poplacz i przeżyj to po swojemu.. Przezylam to we wrześniu i jak widzisz teraz jestem tu -z nadzieja ze wszystko zakończy sie pomyślnie. Jak dojdziesz do tego by podjąć kolejna próbę to wszystko się ułoży :* trzymaj sie
 
@Adeline89 trzeba walczyć, mam nadzieję, że znajdziesz w sobie mnóstwo sił :) Odezwij się czasem, pamiętaj, że dla nas nadal jesteś sierpniową mamą :)
 
Hej dziewczyny... U mnie malo zaskakujace wiesci... Jutro czyszczenie... Widocznie tak musialo byc. Zycze Wam szczesliwych i bezbolesnych rozwiazan oraz zdrowych pieknych i malo wymagajacych dzidziusiow ;) sciskam mocno :*

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro... tyle nadziei miałam ze się uda. Trzymaj się cieplutko moja kochana! ;));***
 
reklama
Do góry