reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
JustynaWM u mnie podobnie ale zaczynam dopiero 13 tc.
Guarana Jo Nesbo nie czytałam.....fajne te kryminały?
Klusek a w PL tak nie jest że jak pierwszy raz miałaś cc to za drugim też rodzisz przez cc.
Muszę zaglądnąć do lidla czy u nas też ta promocja jest.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny... U mnie malo zaskakujace wiesci... Jutro czyszczenie... Widocznie tak musialo byc. Zycze Wam szczesliwych i bezbolesnych rozwiazan oraz zdrowych pieknych i malo wymagajacych dzidziusiow ;) sciskam mocno :*

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciesze się z udanych wizyt :)

A do mnie dziś zadzonili z przychodni ze pani doktor odwoluje jutro popoludniowe wizyty na szczęście powiedziałam ze musze przedłużyć zwolnienie i mnie wcisnela na 14.30 uf ale o podgladaniu bombelka mogę zapomnieć :(
 
Kasia przykro mi...

Luska wiem wiem. Dlatego napisalam ze teraz sie zobaczy jak porod przebiegnie. Jak naturalnie to super. O cesarke przeciez prosic nie bede;). Fakt ze tylko 3 dni plamilam po niej i spokoj.
 
Hej dziewczyny... U mnie malo zaskakujace wiesci... Jutro czyszczenie... Widocznie tak musialo byc. Zycze Wam szczesliwych i bezbolesnych rozwiazan oraz zdrowych pieknych i malo wymagajacych dzidziusiow ;) sciskam mocno :*

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi :-( trzymaj sie, życzę Ci żeby wszystko Ci sie w życiu ułożyło i zebys doczekała sie zdrowego dzidziusia.
 
reklama
Safiya taki zestaw brałam do pracy jeszcze do niedawna.Od tygodnia mogę zjeść więcej.
25_pixels mnie też Grey nie wciągnął ale ja maniaczką kryminałów i thrillerów medycznych jestem.
Beata trzymam kciuki by dzidzi nic nie było.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja podobnie. O Greyu wspomniałam bo jak tylko się zapytam co czytasz to zaraz wyskakują z tym badziewiem. Dostałam to na urodzimy od kumpeli i naprawdę próbowałam ale nie dałam rady. Dobrnęłam do połowy pierwszej książki. Filmów nie widziałam nigdy. Z takich niezbyt skomplikowanych książek bardziej juz podobał mi się The Host S Meyer, tej co napisała Twilight. Teraz zaczęłam słuchać Siódmą plagę J Rollings. Chyba się wciągnęłam. Sporo jeżdżę, wiec w aucie słucham. Nie generalizuję i lubię różne książki [emoji16] jak mąż jest w domu to zazwyczaj czytam i słucham kryminały, thrillery, science-fiction, paranormalne, historyczne i wszystko co się da. Ale lubię czasami tez coś śmiesznego jak Terry Pratchett.
Jak mąż wylatuje do pracy przerzucam się na coś lżejszego bo potem głupoty mi się śnią jak go nie ma [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry