reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Tyllkaaa Gratulacje! Super bobo! :) Jednak zdarzają się lekarze z powołania, których nie trzeba motywować kasą.. :)
Na to wychodzi, na prawdę byl mily, dokladny i wszystko mi pokazał jak przyslowiowej krowie na rowie, ze tu raczka, tu nozka i bioderko, tu pecherz itp na kazde pytanie odpowiedzal dokladnie i wyczerpujaco, jestem mega pod wrażeniem. Oby wiecej takich ludzi!
 
reklama
Tylka super ze taka świetna wizyta i dzidzia śliczna.

Ja tez dla dziecka nic nie mam ale już teraz wiem co jest mi potrzebne na pewno pajacyki body i polspiochy no i polarowe pajace na spacery jesienne lub wieczorne spacery i ze 2 dresiki . Ja dla dzieci dostawałam pelno niepotrzebnych rzeczy dżinsy to porażka przelezaly i nigdy nie były założone no i sukienki ze sztucznych materiałów. Bo bawełniane sukieneczki to małej zakladalam w upały buty to porazka nawet do chrzutu nie mieli
 
Klusek wracaj do siebie.

Luśka wiem, że mówiłaś ale dostałam pilne skierowanie do pulmonologa żeby on ustalił dawkowanie i powiedział co najlepiej. A ta z takimi tekstami, skarga poleci bo mąż tego nie daruje.

Co do ubranek, ja kupiłam zajebiście fajną jakościowo bluzę F&F z 45 na 22zł na wątek wyprawkowy ją wkleiłam :)

Tylka gratuluję wizyty i dzidziusia ;)
 
Mąż właśnie wrócił od znajomych i mamy pierwsza rzecz dla malca dostalismy podgrzewacz.

Ja to przy pierwszym nie poszalalam z zakupami bo to był dla nas trudny okres. Przy corce troszke zaszalalam ale też już racjonalnie a teraz to jakoś tak bez presji wiem co musze mieć co nie i wiem ze odrazu ubranka pokupuje na później bo nie będzie mi sie chciało z maluszkiem jesienią na zakupy ciuchowe chodzić pewnie sporo znów allegro pojdzie w ruch bo ja nienawidzę zakupow i chodzenia po sklepach nawet dla siebie kupuje przez neta no i szyje dzieciakom i sobie
 
@MamaT ja tez się cieszę ze mam doswiadczenia i wiem co i jak za równo dla chlopca jak i dla dziewuszki. Wazne żeby byly jakosciowo dobre, bo to ma byc wygodne i praktyczne :) gratuje pierwszej rzeczy dla fasolki

Ja patrze na siebie i cos czuje ze u mnie w brzuchu moze mieszkac chłopak... Dziwnie w boczki mi idzie tak jak orzy synku. Ehhh M. Bedzie sie cieszył
 
Leze caly dzien. Wzielam 2 tabletki tego prevomitu i na razie bez wymiotow.
Ja jak z Domi bylam w ciazy to na boki roslam. Teraz przy synku brzuch idzie do przodu. Az mi sie wydaje ze szczuplej wygladam.

Sliczna ta bluza Wiktoria. Chyba sie przejade do tesco za jakis czas.
 
reklama
Do góry