reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Tylka ja właśnie mam odwrotnie z synem byłam rozlana a z córką miałam ładna piłkę teraz tez mi brzuch do przodu idzie pani doktor powiedziała ze dziewczynka ale ja czuję że Miloszek zobaczymy
 
reklama
Klusek bardzo Ci współczuję tych wymiotów moja sąsiadka tak się męczyła aż w szpitalu wylądowała lez i wracaj do żywych
 
U mnie właśnie odwrotnie @klusek , przy córeczce miałąm taaaaką małą zgrabniunią piłeczkę, a przy synku jak słonica chodziłam, poszło w dupę , brzuch i właśnie boczki ... zobaczymy w sumie każda ciąża jest inna. A co do mdłości miejmy nadzieję że po tych lekach Ci przejdzie :*

@MamaT dokłądnie tak samo miałam :) więc teraz jestem zaciekawiona czy będzie tak samo

@Wiiktoriiaaa super misiołek <3 cudny zakup i normalnie zazdroszczę <3

U mnie coś też pojawiły się wymioty, rano nie mogę nic zjeść a jak tylko coś to ściskam misia wieczorem to samo. Mówiłam dzisiaj do Ginia, że moje dziecko uwielbia chodzić spać głodne... trochę sie zmartwił bo mówi że powinno już poprzechodzić z ekscesami żoładkowymi ale jak widać nie ma regóły
 
Ostatnia edycja:
Znowu beltalam. Ale przynajmniej nie furagina. Tylko jedzeniem.
Na szczescie dziadkowie wzieli Domi do niedzieli. Wypoczne
 
reklama
Do góry