reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A na mnie mąż krzyczy, że nic nie jem.. Dziś zjadłam 2 kanapki z rana, potem jabłko, kilka mandarynek i kawałek pizzy.. Nic mi w lodówce nie pasuje..
Piszcie co smakowitego zjadacie, może i mnie nabierze ochota..
 
reklama
Dziękuję za opowieści. Jeszcze inna teoria do rozważenia. Koleżanka mi rzuciła. Spytaj mamy ile rodziła. To twój poród będzie podobnie. Jej mama szybko i ona też. No to heja do mamy mojej telefon i pytam. A ona mega szybko bo o 15 poszła do szpitala a o 17 stej mojego 5 cio kilowego brata urodziła. Poczułam pewną ulgę :-) myślicie że coś w tym jest?
Jeśli chodzi o wagę to się sprawdza jeśli ty byłaś dużym dzieckiem i mąż to możesz urodzic duże. Ja miałam 3800 i 62cm długa mąż 4500kg i 60cm a syn 4200 i 62cm

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech, przypomniało mi się, że rano na obciążenie glukozą jadę... To nie mogę babki :-( Buuu... No to idę głodna spać.
Biedna. Mi właśnie mezunio buleczke z serem żółtym i pomidorkiem zrobił. Jakbym nie zjadła to już czuję co by mi się rano z żołądkiem stało [emoji51] [emoji51]
 
A na mnie mąż krzyczy, że nic nie jem.. Dziś zjadłam 2 kanapki z rana, potem jabłko, kilka mandarynek i kawałek pizzy.. Nic mi w lodówce nie pasuje..
Piszcie co smakowitego zjadacie, może i mnie nabierze ochota..
Aga ja lubię nabiał,serki białe ,jajka, pomarańcze [emoji3] a obiady różne

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A na mnie mąż krzyczy, że nic nie jem.. Dziś zjadłam 2 kanapki z rana, potem jabłko, kilka mandarynek i kawałek pizzy.. Nic mi w lodówce nie pasuje..
Piszcie co smakowitego zjadacie, może i mnie nabierze ochota..

Ja właśnie się pochwaliłam w innym wątku co jemy.
a2830f2b736ce92c067acb4fe3b42a90.jpg

Chińskie plus
63f92a6e1edc1bdbd2ed3f2de061f8ee.jpg

Małe zielone co nieco lub "mleko" z nerkowców.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]

edda, my lecimy podobnie, jeden dzień różnicy między nami. to pewnie i koło mojego terminu (20.02.) masz swój termin usg genetycznego?


No właśnie jeszcze nie mam wcale. W poniedziałek się dowiem :)




Stary dom za tyle kasy? My wyczailismy za 290 tys i zastanawiamy się czy warto.[/QUOTE]

Pewnie w różnych częściach Polski inaczej...

A mi się tak chce spać a czekam aż przyjdą wyniki badań. Poczekam do 23 i ide spać...
 
Karowa to rzeźnia...[emoji53] tak słyszałam i od innych kobitek i od dziewczyn ktore kilka lat temu robiły tam praktyki...
Dobry szpital jeśli coś nie tak z mamą albo z dzieckiem ale z fizjologiczna ciążą bym się nie pchała[emoji6]
No właśnie dlatego ja na żelazną albo inflancka.
Moja koleżanka rodzi w kwietniu i chce na karowej to jej podpytam: )
 
reklama
Nie wiem czy to prawda,że jak kobieta ma szerokie biodra to ma łatwiejszy poród. A jeśli chodzi o porody to każdy inny moja ciocia mówiła ,że jakby pierdla i wyskoczyło dziecko. Jedna też urodziła 5 kg i mówiła,że nie było tragedii, a obie były szuple, a nie raz bywa tak,że są grubsze kobiety i się męczą. Czasem nawet mówią,że kolejne porody są łatwiejsze,a wcale to nie prawda szwagierka 3 i znajoma miała 5 porodów i ciężko było i tak.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry