reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@madzialenka ja byłam npa usg 4 dni po spóźnionej @ i było tylko czarną kropeczkę widać, nawet nie wiem czy pęcherzyk nie jest pusty... jak się boisz i możesz sobie pozwolić na kolejną wizytę to idź

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
http://www.suwaczki.com/ wchodzisz wybierasz okazje a na koniec kopiujesz ten kod bbcode dla baby boom i wklejasz tak w sygnaturze i zapisujesz po czasie się pojawi
Dziękuję :*

34bw3e3klzo38bw9.png
 
@madzialenka ja byłam npa usg 4 dni po spóźnionej @ i było tylko czarną kropeczkę widać, nawet nie wiem czy pęcherzyk nie jest pusty... jak się boisz i możesz sobie pozwolić na kolejną wizytę to idź

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślisz że jak ostatni okres miałam 27 października A pójdę do lekarza 19 grudnia to nie będzie A późno I zmieszcze się w 10 tygodniach.? Bo już mi się mózg lasuje

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziula ja mialam ostatni okres 28.10 i ide 16.12 wiec i Ty spokojnie sie w 10 tyg zmiescisz. u mnie za tydzien bedzie prawie 7 tydzień wiec u Cb 19. Tez bedzie 7 albo kilka dni po

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@marlena00183 tak jak piszą dziewczyny na nudności każdej kobiecie pomaga coś innego. Musisz poeksperymentować i na pewno coś znajdziesz :) mi pomagały miętowe tic taki ;) a bierzesz witaminy dla kobiet w ciąży? bo podobno one powodują u niektórych kobiet nudności
Biore witaminy zkwasem foliowym. Mi paluszki herbaty nic nie pomaga. Wszystko od razu dzis zwracam... Ale cos zjesc musze. Mam nadzieje ze nie bedzie tak dlugo jak dzis[emoji17] moja siorka wymiotowala codziennie przez 5 miesiecy dopiero w 6 miesiaca zaczela przybierac na wadze bo tak caly czas spadala w dol... Malutka urodzila sie z niedowaga 2 600gram i do tej pory ma problem zeby mala przybrala. Oby przezyc ten 1trymestr potem bedzie lepiej [emoji5]

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry