reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Niespodzianka22 termin mi wypada na 1.08 :)

@Truskaweczka2017 ja też uwielbiam lumpeksy, mam jeden ulubiony i co sobotę są tam ubranka dziecięce po 1zł :D wcześniej kupowałam dla mojego siostrzeńca a teraz będę kupować dla siebie :D

U mnie wózek z pompowanymi kołami to konieczność, nie dotarł do nas jeszcze asfalt więc mam mega wyboje w okolicach domu, na szczęście mieszkam na parterze więc waga nie będzie aż takim problemem :)

p19u9jcg46hpk5mw.png
 
Tez uwielbiam lumpeksyy! Naprawde na 1miesiace naszych maluszkow jak znalazl! Tanie nic nie zniszczone i unikatowe [emoji3] po wizycie uginekologa (14 grudnia) na pewno zaczne male polowanko [emoji85]

f2w3ikgnuoz7004f.png
 
Marii19 trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie kobietki.Ja też mam termin na 01.08.Była już któraś na usg?
Ja jutro idę boję się strasznie jeszcze mam dylemat do którego iść, naczytałam się opinie na znany lekarz i mój lekarz ma 27 pozyt 3 neutr i 7 negat. a inny ma 50 pozyt i 3 negaty i teraz się zastanawiam czy wybrać tego co już chodziłam ze swoim małym czy tego co mam lepsze opinie, wtedy chodziłam do tamtego , bo był ordynatorem i czułam się bezpiecznie, ale teraz już nie jest więc mi nie zależy... głowie się, że hey
 
Marii19 trzymam za Ciebie kciuki i za wszystkie kobietki.Ja też mam termin na 01.08.Była już któraś na usg?
Też mam termin na 1.08... byłam na usg jak tylko zrobiłam test ciążowy w listopadzie ale widać było tylko małe "coś"... następny termin usg 13.12

34bw3e3klzo38bw9.png
 

Załączniki

  • IMG_20161206_194527.jpg
    IMG_20161206_194527.jpg
    340,2 KB · Wyświetleń: 63
Mi się wydaje że co do lekarza to powinno się wybierać takiego który nam odpowiada.Ja już raz wybrałam fatalnie.Teraz czekam na wizytę u innego w czwartek . I mam nadzieję że będzie lepiej . Już kiedyś u niego byłam na nfz i było ok.Teraz idę prywatnie to powinno być też ok.Prawda jest taka że jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.Zawsze będzie tak że ktoś się znajdzie zadowolony i wręcz odwrotnie.Tak jak w moim przypadku.
 
reklama
Do góry