reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@ratatujek to jak mój więc mam nadzieję,że coś powie chociaż, ale ja będzie nie pewny to nie powie nic :p u nas wieję strasznie i to na maksa

wiecie,że szukam domowych sposobów na przeziębienia i przeczytałam, że kaszel w ciąży
jest niebezpieczny dla ciężarnych, bo może spowodować przedwczesne skurcze macicy i wywołać poród.
 
Adeline i taki lekarz to ja rozumiem.
Ja w ogole duzo bardziej facetów ginekologów wole niz baby. Baby sa jakieś takie ... Facet jest konkretny.
Moja lekarka jedna próbowała mi na 3 sposoby jedna rzecz wytłumaczyć i widziałam ze sie bardzo denerwuje aż ja zaczęłam sie denerwować. A nic wielkiego sie nie działo...
Tu w uk większość jest lekarek moze ze względu multikulturowego "narodu" bo nie wszystkie Ci przecież przez lekarzem nogi rozkracza[emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adeline tak to racja z tym kaszlem ale wszystko. Ale juz niedługo leżenie dla ciężarnej bedzie niekorzystne nawet ...
Wypij sobie herbatkę z lipy, cytryna miód czosnek itp. Możesz sola przepłukać nos albo sa jakieś krople dla ciężarnych w aptece ale mi nie pomagały.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie bo ostatnio znajoma pRóbowała mnie przekonać że źle mówię. Jutro będę miala bite 10 T i zacznę 11.a ona g.... wie.
Mój termin porodu jest i z pierwszego usg i z om taki sam. ..tzn był zobaczymy za dwa tyg.
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem już po pierwszej wizycie i pierwszym USG....
Jestem nadal w ciężkim szoku, bliźniaki !!!
Zarówno mąż jak i ja jesteśmy zaskoczeni bo ciąża bliźniacza była u nas w rodzinach dość odległa u dalszych ciotek i babć....
Pierwszy maluch jest większy1,3 cm widać serduszko, drugi nieco mniejszy 1,1cm i jeszcze nie było widać wyraźnie bicia serca dlatego kolejna wizyta za tydzień :)
 
Do góry