reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam kolejna mame ja dziś wypompowana śnieg u nas pada ślisko ponoć mam nadzieje ze mąż dojdzie do 17.00 bo z młodym na 18.00 trening trzeba zawieść a ja nienawidzę jezdzic w taką pogodę
 
reklama
Witaj Beata 1313.Tu u nas musisz zmienić przychodnię by zmienić położną bo przeważnie jedna tylko jest zatrudniona w danej przychodni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marii19 co za zbieg okoliczności a jak się nazywa?Może się znamy.Dundee to nie jest takie duże miasto.
Ja też nie czuję że jestem w ciąży gdyby nie te mdłości.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje za mile przyjecie :-)


Dziecie nakarmione i przebrane wiec mam minutke, puki siedzi w zabawkach ;-)


Ja to wiedzac, ze bedziemy sie starac o rodzenstwo dla malutkiej zostawilam wszystkie ciuchy ciazowe, ale z racji tego ze po ost ciazy zostalo mi +15kg to chyba i tak trzeba bedzie cos kupic wiekszego :-/


za_necia11 ja i mezo z czworki dzieci jestesmy wiec i u nas nie moze byc inaczej :-D

marii19 u mnie tez malo objawow, jedynie calodobowe mdlosci :-( . W ost ciazy tez tak mialam od 5 do 10 tc :-/ takze pocieszam sie , ze jeszcze 3 tyg hihi


Napisane na LG-P880 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam tylko mdłości i wymioty. Dzisiaj (nie zapeszać) jakoś lepiej się czuję i udało mi się zjeść zupę grzybowa z dokładką nawet ☺ gorzej jest z mięsem...na wędliny patrzeć nie mogę wogole...już ponad dwa tygodnie mięsa nie jadłam...
 
U mnie tez przechodza tylko zupy, ale i tak popoludnia i wieczory sa okropne :-( byle tylko bylo dobrze,reszte jakos sie zniesie :-) kiedy zaczyna sie 2 trymestr?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze piszecie najwięcej jak mam drzemkę a później mam tyle do nadrabiania :p
Ja w każdej ciąży mam wstręt do mięsa i ryb :/ za to zupy pochłaniam w ogromnych ilościach :D
Ale Wam zazdroszczę tych rosnących piersi. Ja zawsze miałam małe i nawet w ciąży mi nie rosną tylko delikatnie stają się pełniejsze. Ale nawet nie muszę wymieniać stanika.
 
A ja mam pytanie z innej beczki. Dziś cały dzień mam takie napięte i "ciągnące" podbrzusze . Czy to powiększanie się macicy (to dopiero 7 tydzień 1 dz) czy powinnam się martwić? Czy Wy też tak miałyście? Ściskam gorąco :)

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny jeśli mialybyscie ochotę dołączyć do nas na fb to zapraszamy jest nas dopiero kilka wiec nowe mamusie mile widziane - mamuśki sierpień 2017r

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry