reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Adeline, mnie pani stomatolog leczyła ze znieczuleniem, ponoć większy wpływ na dziecko ma samopoczucie mamy przy bolącym zabiegu (np automatycznie dużo wyższe ciśnienie) niż samo znieczulenie w małej ilości. Jedynie trzeba powiadomić stomatologa. Bo w ciąży łatwiej o krwotoki, a tak ma bardziej wszystko na oku. Zapytaj swojego stomatologa czy nie widzi przeciwwskazań.
 
reklama
Adelin Ja bym jednak bez znieczulenia ale ja nigdy nie miałam problemów wytrzymać na fotelu bez znieczulenia, ale znam takich co znieczulali i wszystko było ok i z nimi i z maluszkiem więc nie może to być jakieś niebezpieczne. Może zapytaj ginekologa albo stomatologa, czy w ogóle Cię znieczuli?
 
@Truskaweczka2017 wysłane:-) :)

Mój synuś też od początku spał sam w łóżeczku, w swoim pokoju. Wiadomo, brałam go w nocy na karmienie, ale zaraz po wracał do siebie. Nie chcieliśmy go przyzwyczajać, a poza tym baliśmy się, że go zgnieciemy w nocy.
Moja siostra na przykład cały czas śpi z córką, choć ona ma prawie 2 lata. Więc jak kto woli.
 
Witaj Alex :)
Super wieści gratulacje :)

Taki orientacyjnie chciałam się zapytać bo już się pogubiłam...
Ile jest sierpniówek takich jak ja które zostaną po raz pierwszy mamą?
Czuję się opóźniona że dopiero będzie pierwsze haha [emoji14]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adelin Ja bym jednak bez znieczulenia ale ja nigdy nie miałam problemów wytrzymać na fotelu bez znieczulenia, ale znam takich co znieczulali i wszystko było ok i z nimi i z maluszkiem więc nie może to być jakieś niebezpieczne. Może zapytaj ginekologa albo stomatologa, czy w ogóle Cię znieczuli?
z synem chodziłam cały czas do stomatologa i nie mam problemu tez z wytrzymaniem , gdy mi robią, ale teraz już mam taki ból przed,że nie wiem ,czy dam rady jak mi zacznie tak mi promieniuje,że cały łeb mnie boli :/ czekam na męża, bo chyba zaraz skonam , ani zjeść ani nic
 
Dobry stomatolog na pewno coś poradzi.

Dziękuję za życzenia dla Kai

Też uważam że jest to miejsce gdzie mamy się wspierać, radzić, chwalić. ..i przede wszystkim cieszyć z tego co mamy pod sercem.
Nie straszmy się!
 
@Angelika:) nie martw sie ja za to czuje sie " jak znowu w ciąży" i wydaje mi sie ze gdy ta wiadomosc sie rozniesie w koncu to inni tez powiedzą "znowu" zamiast "gratulacje" lepiej byc pierworódką a mam za soba juz dwa porodu jeden sn drugi cc i uwierz mojemu doświadczeniu nie ma sie czego obawiac podstawa wybrac dobry szpital i zaufac lekarzom.
 
reklama
idę wyprowadze moich chlopców na spacer bo pogoda ładna a w poniedziałek szkoła niech przewietrzą sie glowy moze i mnie to dobrze zrobi bo przez te moje anomalia na nic nie mialam ochoty.
 
Do góry