reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Aluska22 podobno lepiej ze brazowa bo oznacza ze stara .Ja sie akurat nie znam bo mnie nigdy to nie spotkalo jeszcze ale jestem z Toba i trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok.Pamietaj pozytywne myslenie to polowa sukcesu[emoji5]

w4sqdqk3hs9kathh.png
 
reklama
Witam się dziewczyny!
Gratuluję udanych wizyt i pięknych fasolek! Też mi ciężko nadrobić bo skrobiecie ile wlezie ;)

@Adeline super masz już fotkę z usg. Martwi mnie bo wg obliczeń powinnam mieć podobnie jak Ty a u mnie wychodzi ciąża młodsza o 2 tyg.
W ogóle mam wrażenie po waszych zdjęciach że moj gin jakiś stary sprzęt ma :(

@Cheeba z nadciśnieniem nie ma żartów. Ja biorę leki dla kobiet w ciąży i min. 2 razy dziennie mierzę. Nie zdarzyło mi się żeby mi przez ciąże ciśnienie spadało.

@aluska a dostałaś leki na podtrzymanie? U mnie normą jest plamienie w terminie gdzie miałam okres mieć.


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się dziewczyny!
Gratuluję udanych wizyt i pięknych fasolek! Też mi ciężko nadrobić bo skrobiecie ile wlezie ;)

@Adeline super masz już fotkę z usg. Martwi mnie bo wg obliczeń powinnam mieć podobnie jak Ty a u mnie wychodzi ciąża młodsza o 2 tyg.
W ogóle mam wrażenie po waszych zdjęciach że moj gin jakiś stary sprzęt ma :(

@Cheeba z nadciśnieniem nie ma żartów. Ja biorę leki dla kobiet w ciąży i min. 2 razy dziennie mierzę. Nie zdarzyło mi się żeby mi przez ciąże ciśnienie spadało.

@aluska a dostałaś leki na podtrzymanie? U mnie normą jest plamienie w terminie gdzie miałam okres mieć.


Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

W pierwszej ciazy tez bralam.
Z tym ze moje nie jest indukowane ciaza-to inna historia.
Ja mam takie obecne w moim zyciu na codzien[emoji52]
Dzis mialam np 150/100 po wstaniu z lozka, tez mierze I sprawdzam codziennie, nie wiem Czy bede czekac az do połowy stycznia, jak przez następne kilka dni takie bedzie to idę po leki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje też nie wynika z ciąży mam problem nefrologiczny (nerki). Teraz po lekach jestem jak zombie. Mój organizm jest przyzwyczajony do takich wartości właśnie 150/100. A tu 120/70 więc nie żyję :D. Pilnuj się kochana bo wysokie masz.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a też tak macie że wstajecie kilka razy siku w nocy? Ja ostatnio coraz częściej ale dzisiaj w nocy to było już aż 7 razy..... prawie wcale się przez to nie wyspalam. ... ;-) ;)
 
Ja nie wstaję, a potem rano się doczołgać nie mogę. Tylko w pierwszej ciąży wstawałam i tylko na początku właśnie. Potem kanał bo się nie budziłam i rano myślałam że pęknę.

Kurcze przez to wszystko zaczynam kombinować gdzie by tu indziej usg zrobić. Wprawdzie nast. wizyta 3.01 ale nie wiem czy będziemy zaglądać do fasolki, a potem 24.01 mam to usg w ramach badań prenatalnych na mega dokładnym sprzęcie, ale czy wytrzymam.....
 
No to ja zawsze też miałam tak że góra dwa razy i trochę musiałam się pokulac w łóżku żeby zasnąć. ale teraz to już co zasnęła to z powrotem siku... i wcale nie piłam w nocy nawet łyka a tyle leciało ze mnie jak bym kilka piw wypiła ha ha :laugh2:
 
Zbieram się, mam spotkanie wigilijne w pracy dzisiaj :/
Jakiegoś mam pecha - jak mogę popisać to mało kto tu jest ;)
Miłego dnia kobietki i nie przeforsujcie się na ostatniej świąteczne j prostej. U mnie się wszystko uspokoiło ale duphaston łykam dalej do odwołania.
 
reklama
A wszystko dobrze z twoją ciąża? pytam bo ja tu nowa jestem i jeszcze nie we wszystkim się orientuje? :-) jeśli jest wszystko w porządku to bym poczekala ten miesiąc ale jeżeli coś niepokojącego jest lub było to wybrałabym się prędzej.
 
Do góry