reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@o.paulina @ za-necia mi tez tak wali serducho z synem miałam to samo, a jeszcze jak sie na tym skupiam to wybija i nie rytmicznie wali. Nie ma co sie stresować to normalne, później sie zacznie ciężko oddychać jak dziecko bedzie wyzej
 
Gratuluje dziewczyny waszych fasolek! Mega widok. Az wam zazdroszcze, ze mozecie sie juz wpatrywac w te cudne ksztalty. :) Ja musze do 10.01 mierzyc dwa razy dziennie cisnienie, bo mam za wysokie. Podobno w ciazy troche sie zwieksza, to prawda? Niepokoi mnie jeszcze moj ped serca, strasznie szybko bije, nawet wieczorem kiedy leze w lozku i sie wyciszam. Chyba trzeba zadbac o siebie, nigdy nie bylo na to czasu, teraz jest go sporo. [emoji57]

3jgxskjo6pg8usu5.png

Paulina, wlasnie na odwrot:) cisnienie sie zmniejsza. Ja jestem stara wyga nadciśnieniowa, leczę sie juz ponad 14 lat na ten szajs i wlasnie od dwóch dni jestem bez lekow bo moja lekarka zarządziła odstawienie, bedziemy obserwować, ale juz sama widzę, ze jest w tym racja bo bez tabletek mam ok 130/90 od dwóch dni wiec super extra. Normalnie bez lekow potrafi mi poszybować do 170/110, a ja tego nawet nie czuje[emoji15]

Dziewczyny śliczne Fasolinki, gratulacje ogromne. Jak ja sie nie moge doczekać kiedy zobaczę swoją a to dopiero po 11 stycznia[emoji30] nie wiem jak wytrzymam[emoji854]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dzień dobry. Ja z innej beczki. Jestem z zawodu chemikiem i pracuje w labo. Mam narazenie na substancje chemiczne. Czy myślicie że w związku z tym powinnam wcześniej powiedzieć o ciąży w pracy a nie po tych 3 miesiącach?

Napisane na SM-G800H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dzień dobry. Ja z innej beczki. Jestem z zawodu chemikiem i pracuje w labo. Mam narazenie na substancje chemiczne. Czy myślicie że w związku z tym powinnam wcześniej powiedzieć o ciąży w pracy a nie po tych 3 miesiącach?

Napisane na SM-G800H w aplikacji Forum BabyBoom
A z jakimi substancjami pracujesz?Mogą zaszkodzić dziecku?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny super fasolki, jest już ich cała gromadka a to nie koniec. Ciśnienie w pierwszej ciąży też mialam bardzo wysokie ale w gabinecie, poźniej prowadzilam zeszyt z pomiarami rano i wieczorem i wszystkie były w normie, także jak to mówią syndrom białego fartucha. :) ja ostro sprzątam porządkuje, nie powiem trochę Męża wykorzystuję w końcu, ze względu na moją ciążę ochoczo pomaga teraz nie muszę powtarzać od razu praca się w rekach pali hihihi miły widok.
 
Do góry