reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
[emoji173][emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] brawo Ty!
No wlasnie, jak to jest z tym usg. Ja podejrzewam, ze bede miala dopochwowo i czytalam ze nalezy miec pusty pecherz bo moze zaslaniac wynik czy cos???

3jgxskjo6pg8usu5.png
u nas też każą mieć pusty, do usg takiego przez brzuch gdzie badają nerki ,jelita itp trzeba mieć pełny
 
reklama
@o.paulina
Przygotowanie do USG dopochwowego
USG dopochwowe nie wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania, jednakże przed wykonaniem badania należy pamiętać o tym, że:

  • na badanie należy się zgłosić z opróżnionym pęcherzem moczowym
na necie znalazłam

jak kiedyś miałam pełny na usg to kazał mi iść siku
 
Co lekarz to inna szkoła... Nie odpowiem Ci. Ja tutaj w uk tylko raz miałam robione dopochwowo 2tyg temu.
Niby do 12 Tyg robi sie dopochwowo i teoretycznie z pełnym pęcherzem ale czytałam wczoraj ksiazke ze ten pęcherz to mit. Nie wiem naprawdę [emoji15]
Dziękujemy dziewczyny jesteście kochane [emoji7][emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapytałam o sex i odpowiedziała tak "jeżeli ciąża przebiega normalne jest to dozwolone dla wszystkich ale ze względu na Twoja historie wolała bym poczekać do min następnego usg" także macie tez swoja odpowiedz w szczególności dziewczyny które poroniły


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie cos wczoraj probowalam z tym suwaczkiem, ale chyba powklejalam linki nie tam gdzie trzeba ;) . Ja waszych tez nie widze. Zupełnie nie ogarniam funkcji tutaj.

Mamo, ale wy daje je z tym pisaniem :szok:. Od razu uprzedzam, ze nie dam rady was zawsze nadrobić i kazdej odpowiedzieć.
Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
Trzmaj telefon bokiem wtedy wszystkie sa:):):*
 
reklama
Do góry