reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@za_necia11 dziekuje [emoji7]

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
reklama
A u mnie post obiadu brak dzieci zjadają w szkole to już w domu nosem kręcą mąż dzwonił ze w pracy zjadł obiad wiec ja zrobię sobie warzywa na patelni z jajkiem sadzonym i mam z glowy
 
Czy jest tu ktos kto ma wade wzroku? Ja mam -5, wczesniej moj okulista mowil, ze ze wzgledu ze kiedys mialam problem z odklejajaca sie siatkowka, to powinnam miec cesarke. Co o tym myslicie, sa jakies przeciwskazania do rodzenia naturalnego?

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
@o.paulina ja mam na jednym oku -4,30 a na drugim -4,45. Synka rodziłam naturalnie. Ja na początku ciąży i pod koniec muszę robić badanie ciśnienia dna oka. Okulista zadecyduje czy możesz rodzić naturalnie. Na wizycie u ginekokoga musisz powiedzieć o swojej wadzie. Generalnie nie chodzi o drioptrie tylko o stan dna oka. Ja mam nadzieję, że i tym razem będę mogła rodzić naturalnie bo nie chcę cc :(
 
Ostatnia edycja:
Ja tez musze pójść do okulisty bo juz dawno okulary powinnam nosić ale mam nigdy nie po drodze ale jak będę na zwolnieniu to będę miała się czas wszystkim zająć
 
Jestem juz. Nasiedziam sie na tej poczekalni. Mimo ze położna przez tel nie mila to na miescu bardzo fajna babeczka :-D
Lekarz konkretny ale gburowaty tak mnie namacal ze ho ho az mnie wszystko bolalo.

Termin na ok 11.08.17 i mam 6 t 4dzien wedle usg
Seducho 133 uderzenia <3

Dziemuje Wam dziewczyny ze jestescie!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry