reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jak zdrówko tych z gorączką i tych z guzem? No i żywiołowej koleżanki? U nas spokojnie. Filip oszalał na tle samochodzika aż piszczy jak go się wozi i zmienia sam muzykę i tańczy i uwielbia się bujać na płozach.
 
Biedny Olek. Ty tez sie najadlas strachu..U nas w nocy znowu gorączka:( potem spadła. Ciągle bierzemy leki na obniżenia. Badanie krwi słabe. Białe krwinki nisko lekarka mówi że sobie nie radzi organizm więc mam nadzieję że antybiotyk pomoże. To jednak chyba przez te lody. I pewnie klimatyzacja bo ostatnio targalismy go po sklepach.Mam straszne wyrzuty sumiwnia. Jest strasznie słabiutki. Teraz śpi ale znów miał przez chwilę 39,9. Paracetamol pomógł ale ciągle jest 38...On już jest wycieńczony. Najgorsze że mało pije. Co 15 min mu podaje i dopiero koło południa zaczął coś pić. Nie ma nawet siły ciągnąć ż butli. Jestem na łącza ż lekarka i powiedziała że jeśli pieluszki do wieczora nie smoczy to koniecznie do szpitala bo to znaczy że się odwodnil. Boże dziewczyny kiedy to się skończy? Tak się przechodzi zapalenie gardła?
Na takie maluszki szybko antybiotyki działają, jutro będzie lepiej.
 
Na takie maluszki szybko antybiotyki działają, jutro będzie lepiej.
W nocy już dostał jedną dawkę. Ja nie widzę na razie poprawy. Dawalyscie kiedyś antybiotyki takim maluszkom? Karmilabym to bym miała w mleku antybiotyk:( ale niestety musiałam przerwać. A teraz już biorę leki więc nawet mogę pobudzać laktacji ...
 
Ja jeszcze nie dawalalm antybiotyku.Staś jest osłabiony bo dość długo juz ta gorączka trwa. Mam nadzieje ze z każda chwilą bedzie coraz lepiej a jesli jednak nie bedzie to anitek podała Ci namiary do szpitali pediatrycznych i tam się kieruj, bo tam spojrza na Stasia całościowo. Niestety, przy zapaleniu gardła u dzieci goraczka bywa bardzo wysoka. Przy goraczce trzeba dużo pić a jeśli dziecko nie chce to to juz jest moim zdaniem powód by jechać do szpitala.
 
Kamila, Olek ma otarte czoło i spuchniete usteczka , jakby miał opryszczke, plus pogryzienia od komarów i wygląda jakby wrocil z wojny. Jest tak absorbującym dzieckiem , ze nie miałam pojęcia ze tak może być. Jestem bardzo zmęczona. Dzisiaj mylam okna mając go na ręku. Da się ! :p

Dziewczyny jaka może byc przyczyna płaczu przy usypianiu???? Nie rozumiem tego ze dziecko ma zaspokojone potrzeby, mama go przytula a on placze. Dlaczego???? Czy u Was tez tak się zdarza??
 
reklama
Tak, Zoja płacze przy usypianiu, jak ma czas wyrzynania się ząbkow. Teraz to przechodzimy. Usypia wtedy jak z nia tańczę. Wogle bardzo lubi muzykę.
Przynosi mi telefon i zaczyna się bujać co oznacza że mam jej włączyć piosenki:-D
 
Do góry