reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
U nas Filipek cycuś totalny. Zjada małą kaszkę 100ml obiadek to może 50gr i owoce a tak cyc 3-4 razy. Wszystko lubi oprócż mięsa. Je go mało i najlepiej w kawałku np. do ręki. W sumie to i nie dużo waży 8700 ale cyc nr. 1 no i owoce. Śpi teraz dłużej niż jak był mały 3x po godzinie potem od 20 do 6:40. My na wakacje jedziemy na Łotwe kamperem. Mamy tam gazówkę ale bardziej obiadowo pójdziemy w słoiczki bo tak wygodniej na wyjeździe. Hm z pracą to ja nie wiem. Znowu dostałam propozycję do banku na swoje jednak uznałam że Filip za mały i chyba rok posiedzę w domku. W sumie umówiłam się na wtorek na rozmowę skoro sami zadzwonili ale mam problem ze wzrokiem bo nie widzę siebie w pracy :-) babcie mają już prawie po 70 lat. Niania to jakiś kosmos. Mąż może zrezygnować i mieć w innej firmie pracę w domu ale pracuje w budżetówce to też żal odejść. Niania w naszym mieście dobra jak sie zwolni to ma 20 ofert. Nawt do prywatnego żłobka czeka się rok. Będzie chyba trzeba zacisnąć pasa i rok dać sobie na luz. Z drugiej strony myślę czy za rok tak będą zaoraszać mnie do pracy. Firma ogłosiła uoadłość i to teraz wyszukają wolnych oracowników do pracy za rok tak pięknie nie będzie. Czasami tesknie do pracy do tej adrenaliny związanej ze sprzedażą. Bardzo lubię pracować ale wiem też że jak to robię to na 120% a przy niemowlaku moje adhd pracownicze nie wskazane. Swoją drogą czy nie może ono się orzekładać na sprzątanie. Jakoś tu plan robię w 80% hm.
Kamila ale mnie rozbawiłas tym sprzataniem :-D
Cyc 3-4 razy dziennie to nie jest dużo! To my tez tyle razy jemu a czasem więcej. Ale mam dużo znajomych które dziecko w tym wieku karmią rano i wieczorem a reszta to juz stałe posiłki . Olek lubi zjesc konkretnie, czyli dosc sporo bo np zupke to ok jednej szklanki (gdyby tak objetosciowo przyrównać) , kaszka pol szkl plus owoc, owoccalylub dwie tubki musi. Nie je żadnych obiadkoww sloiczkach, nie snakuja mu wiec niesie jak to bedzie z zywieniem na wakacjach.
Milego slonecznego dnia!
 
reklama
Mama zastąpi każdego ale nikt nie zastąpi mamy...

Dla kogoś możesz być nikim a dla kogoś jesteś całym światem...

Mama- najpiękniejsze słowo świata

Wszystkiego najlepszego super bohaterki
Jutro peleryny do szafy.
 
Część Dziewczyny :)
Od 25 maja próbuje napisać życzenia z okazji naszego święta a głupi tablet mi to uniemożliwiał. Nie pamietam jak tu się zalogowałam, jakie hasło i w ogóle wiec mecze się z tym tabletem:wściekła/y:
Wiec spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia Mamusie :***

Wczoraj byliśmy na komunikacji. Boże, jaka byłam zmeczona, spocona :shocked2:Olek to żywioł!!! Dobrze ze wzielam koc piknikowy bo kolo restauracji było dużo zieleni do wobie raczkowalismy pod drzewem. Mały spał tam pol godz na spacerze w parku i w ogole nie pil z piersi. Zreszta coraz czesciej nie chve juz w dzień pić, tylko wieczorem, poznym wieczorem, kolo 6 i 9 rano. Nie wiem czy to normalne czy zeby może tak dokuczają? Moze juz sie najada stałymi, sama nie wiem , jak muslicie?
Miłego dnia!
 
Część Dziewczyny :)
Od 25 maja próbuje napisać życzenia z okazji naszego święta a głupi tablet mi to uniemożliwiał. Nie pamietam jak tu się zalogowałam, jakie hasło i w ogóle wiec mecze się z tym tabletem:wściekła/y:
Wiec spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia Mamusie :***

Wczoraj byliśmy na komunikacji. Boże, jaka byłam zmeczona, spocona :shocked2:Olek to żywioł!!! Dobrze ze wzielam koc piknikowy bo kolo restauracji było dużo zieleni do wobie raczkowalismy pod drzewem. Mały spał tam pol godz na spacerze w parku i w ogole nie pil z piersi. Zreszta coraz czesciej nie chve juz w dzień pić, tylko wieczorem, poznym wieczorem, kolo 6 i 9 rano. Nie wiem czy to normalne czy zeby może tak dokuczają? Moze juz sie najada stałymi, sama nie wiem , jak muslicie?
Miłego dnia!
Hej. Może nie potrzebuje już tyle mleka? Mój ma dziwne zachcianki raz je chętnie jedzonko słoiczkowe a ma dni jak ostatnio że chce tylko to co ja jem. Np dziś musiał koniecznie zjeść ogórka a wczoraj spaghetti wołowe. Niestety solone ale tylko troszkę. Na nic innego nie miał ochoty. A dziś jeszcze wćiskalam sok z cytryny do wody i koniecznie chciał ja zjeść i...zjadł kwasil się ale zjadł kilka gryzow!!!! Zadziwia mnie mój synalek:). Ostatnio przebieranie to wyczyn spalam chyba ż 1000 kalorii. Wierci się i ucieka. No i pobudka codziennie o 6...marzy mi się żeby tak raz się porządnie wyspać.. chyba będę musiała trochę poczekać. A jak w dzień śpi 2 h to z kolei nie mogę zasnąć tak na zawołanie.
 
Część Dziewczyny :)
Od 25 maja próbuje napisać życzenia z okazji naszego święta a głupi tablet mi to uniemożliwiał. Nie pamietam jak tu się zalogowałam, jakie hasło i w ogóle wiec mecze się z tym tabletem:wściekła/y:
Wiec spóźnione ale najserdeczniejsze życzenia Mamusie :***

Wczoraj byliśmy na komunikacji. Boże, jaka byłam zmeczona, spocona :shocked2:Olek to żywioł!!! Dobrze ze wzielam koc piknikowy bo kolo restauracji było dużo zieleni do wobie raczkowalismy pod drzewem. Mały spał tam pol godz na spacerze w parku i w ogole nie pil z piersi. Zreszta coraz czesciej nie chve juz w dzień pić, tylko wieczorem, poznym wieczorem, kolo 6 i 9 rano. Nie wiem czy to normalne czy zeby może tak dokuczają? Moze juz sie najada stałymi, sama nie wiem , jak muslicie?
Miłego dnia!
Tak było z moją córka. Tak pokochała stałe jedzonko że do roku zabrakło mi 2 tygodni bo uciekła przed cycem krzycząc ne. A na lodówkę mówiła mniam mniam i o stokroć wolała pulpeta od cyca. Zmieniłam w gotowaniu oliwę na masło i Filip od 3 dni wcina obiadki. Mam eko krolika, cielęcine i schab, lubi ryby więc będę gotowała. Za dużo chyba zamków poznał i słoiczki wydają się nijakie. Szkoda bo na wakacje wygoda no ale cóż.

Doczekaliśmy się zęba
:-)
 
reklama
Czyli mialas bezstresowe odstawienie od piersi :D
U nas od wczoraj marudzenie. Nie wiem czy to zęby, czy upały czy skok rozwojowy.

Olgierda dopiero zauważyła, sto lat dla Stasia z okazji miesięcznicy :)
 
Do góry