reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
No a ja właśnie nie znam dokładnej daty zapłodnienia, więc może dlatego nie wyszło :oo:
My też dzisiaj zostajemy w domku. Zrobiłyśmy z Zoją placki z jabłkami, pycha :tak: Zoja teraz spi a ja odpoczywam. Jutro jedziemy na Mazury, yupi.
W nocy moja córka wstała dwa razy, od bardzo dawna to się nie zdarzyło. Więc czuję się wyspana:-D
 
No a ja właśnie nie znam dokładnej daty zapłodnienia, więc może dlatego nie wyszło :oo:
My też dzisiaj zostajemy w domku. Zrobiłyśmy z Zoją placki z jabłkami, pycha :tak: Zoja teraz spi a ja odpoczywam. Jutro jedziemy na Mazury, yupi.
W nocy moja córka wstała dwa razy, od bardzo dawna to się nie zdarzyło. Więc czuję się wyspana:-D
Oj anitek, to tylko to Cie tłumaczy , ze nie znasz dokładnej daty :D A jeśli dodatkowo do zapłodnienia doszło np na przełomie miesięcy to tez nie wiadomo jak to sprawdzić :p
O, super ze wyjezdzasz. Odpocsniesz, oderwiesz sie od codziennosci. A czy Olgierda pojechala w gory? Dzisiaj siostra wychodzi ze szpitala. Czuje ze nachodzi jej pokarm, w szpitalu nie miała. Kupuje laktator i zobaczymy co będzie.

Kamila, dzieki za udział w eksperymencie i super ze u Ciebie tez sie zgadza :)
 
Hej dziewczyny. Jestem u rodziny i dziś jedziemy w góry. Tylko do poniedziałku co prawda ale zawsze coś. Fajnie jest się wyrwać z domu. Potrzebowaliśmy zmiany otoczenia. Sypnelo śniegiem i nie wiem jak my wózek przez te zaspy przewieziemy. Testu nie zrobię aneczqa bo nie znam daty zapłodnienia. To było dla nas zaskoczenie.
 
No a złożenie łóżeczka baby design to nie lada wyczyn. Cała rodzina próbowała i po godzinie faksem jakimś się udało....
 
reklama
Do góry