reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Olgierda, probowalam z brodą tez, z wywijaniem wargi, ale przecież z takim upartym chłopem do ladu nie dojdziesz.

Dziewczyny dzisiaj mały doprowadził mnie do zawału. On śpi w lozeczku obok nas i maz mnie budzi o 5 ze mały głodny bo gada. Ja zapalilam lampkę a on leży na brzuchu, w rozpiętym rozku, Buzka wtulona w rożek i sapie bo ciężko mu oddychać! :-(
Jak on to zrobił??? Jakim cudem przewrócił się na brzuszek? Nie wiem jak teraz beda wyglądały moje nocki ale trudno mi będzie juz spokojnie spać po tym co się stało.

Kamila, śliczny chłopczyk! Jaki duży i przystojny. I juz takie bystre oczka maja nasze Skarby :-D

Ja jestem gamon i zdjęcia nie umiem wstawić.

Asinka, jak tam nasza tabelka? :-D
To rzeczywiście strach żeby w nocy się nie turlal na brzuch. Dobrze że się obudziliscie. Ja nie mam problemu bo mój lubi tylko na pleckach spac. Dziś walczyłam żeby na bok się przeturlal to strasznie się buntowal. A przez to że ciągle śpi na plecach ma taki czerwony placek na skórze. Mam nadzieję że to nic poważnego i że zniknie jak będzie częściej zmieniał pozycję. Wy piszecie że tak Wam się ruszają maluchy, a mój wogole nic. Tylko mocno "tupie". A po szczepionce tak jak u Was śpi i je na zmianę. Uff.. już jestem spokojna:)
 
reklama
Mój też się dzisiaj ze swojego łóżeczka skulał do mnie [emoji1] mamy łóżeczko dostawiane do naszego łóżka i przysnęło mi się, zapominając o podniesieniu ścianki...

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olgierda, ani się obejrzysz jak Staś zacznie wojować tak jak nasze chlopaki:p Jeszcze zatesknisz za tym kiedy moglas byc pewna ze sie nie skulnie gdzies w lozeczku. Ja zamowilam dzisiaj spiworki dla Olka. Po tym co wywinal jeszcze długo nie przyktyje go kolderka. Na razie spi w rozku ale wyrasta i myslalam o kolderce ale boje sie ze sie zakopie pod nią i nie bedzie mógł oddychać.
Dzisiaj ma dzień spiocha jak wtedy po szczepieniach. A na cyca rzuca sie jak wilkołak wydając przy tym dziwne dźwięki :p
Wczoraj natomiast malo spał. Zasypial i po 5 minutach w lozeczku wolał: e, e, ja przychodzilam a on uśmiech od ucha do ucha :D
Tak juz bym chciała żeby skończyło się to ulewanie i zachlystywanie mlekiem które podchodzi mu do gardła. Wystarczy ze za malo odbije i rzyg jest taki ze ściany i podłogę trzeba myc :/
 
Olgierda, ani się obejrzysz jak Staś zacznie wojować tak jak nasze chlopaki:p Jeszcze zatesknisz za tym kiedy moglas byc pewna ze sie nie skulnie gdzies w lozeczku. Ja zamowilam dzisiaj spiworki dla Olka. Po tym co wywinal jeszcze długo nie przyktyje go kolderka. Na razie spi w rozku ale wyrasta i myslalam o kolderce ale boje sie ze sie zakopie pod nią i nie bedzie mógł oddychać.
Dzisiaj ma dzień spiocha jak wtedy po szczepieniach. A na cyca rzuca sie jak wilkołak wydając przy tym dziwne dźwięki :p
Wczoraj natomiast malo spał. Zasypial i po 5 minutach w lozeczku wolał: e, e, ja przychodzilam a on uśmiech od ucha do ucha :D
Tak juz bym chciała żeby skończyło się to ulewanie i zachlystywanie mlekiem które podchodzi mu do gardła. Wystarczy ze za malo odbije i rzyg jest taki ze ściany i podłogę trzeba myc :/
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela buziaki
 
Kamila, dziekuje! :**
A mowilam juz ze w tym tygodniu odwiedziły mnie moje uczennice? Moje kochane trzecioklasistki przyszły kiedy zasnelismy z małym przy cycu ;-) Ugoscilam je w dresach , potarganych włosach (bo obudzil mnie domofon) ale taka mi sprawiły radość . Kochane moje przyniosły Olkowi bluzecze z traktorkiem :-D
 
Dziewczyny, pomocy!
Czy mialyscie kiedyś/problem ze skora dzieciaków? Mój ma strasznie sucha skore na szyi, karku, wokół uszu. Za uszami są nawet ranki. Pediatra kazała kupić krem do ciała i twarzy A-derma exomega. Powiedziała ze to najlepszy kosmetyk i rzeczywiście opinie ma doskonale w internecie. Tymczasem po stosowaniu go na te suche partie skora robi się czerwona, jak połączona i te brzydkie suche miejsca schodzą w dol klatki piersiowej. Krem jest bardzo tłusty wiec nie rozumiem dlaczego. Do pediatry IDE w czwartek czyli jeszcze prawie tydzień.
Do tego skore glowy pod włoskami ma biała, tak jest sucha. Tutaj troche pomaga szampon aderma i smarowanie głowy trzy razy dziennie oliwka Bambino.
Moze mialyscie ze starszakami problem z sucha skora? Co tu jeszcze zastosować? Pediatra mówi ze to alergiczne, ale przecież chyba mozna jakoś doprowadzic te skore do porządku? Tylko czym?
 
Dziewczyny, pomocy!
Czy mialyscie kiedyś/problem ze skora dzieciaków? Mój ma strasznie sucha skore na szyi, karku, wokół uszu. Za uszami są nawet ranki. Pediatra kazała kupić krem do ciała i twarzy A-derma exomega. Powiedziała ze to najlepszy kosmetyk i rzeczywiście opinie ma doskonale w internecie. Tymczasem po stosowaniu go na te suche partie skora robi się czerwona, jak połączona i te brzydkie suche miejsca schodzą w dol klatki piersiowej. Krem jest bardzo tłusty wiec nie rozumiem dlaczego. Do pediatry IDE w czwartek czyli jeszcze prawie tydzień.
Do tego skore glowy pod włoskami ma biała, tak jest sucha. Tutaj troche pomaga szampon aderma i smarowanie głowy trzy razy dziennie oliwka Bambino.
Moze mialyscie ze starszakami problem z sucha skora? Co tu jeszcze zastosować? Pediatra mówi ze to alergiczne, ale przecież chyba mozna jakoś doprowadzic te skore do porządku? Tylko czym?[/QUOTE
Aneczqa ja smaruję suche miejsca emulsją Oillan i widać poprawę. Główki nie próbowałam tym smarować.

Asinka tabela wygląda super.
Moje dane to Anita, 36lat, Zoja urodziła się 3780 i 57 cm, 39t5, cc
 
Aneczqa ja smaruję buźkę i suche miejsca emulsją Oillan i pomaga. Główki nie smarowalam, więc nie wiem.

Asinka tabela wygląda super.
Moje brakujące dane to Anita, 36, wagą Zojki to 3780 i 57 cm, 39t5
 
reklama
Dzięki Dziewczyny [emoji4]
Ja od wczoraj też olejem kokosowym, ale tak ogólnie smaruje. Ze suchą skórą się nie zmagamy. Ale cudownie po tym skora pachnie. Już Leon został nazwany Kokosanką [emoji23]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry