reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
U mnie jak w kalejdoskopie. Wczoraj byłam u gina z wynikami badań i na kontrolę wagi czy nadal przybiera na wadze i czy myśleć o cesarce. Synuś oręż tydzień prawie nic nie urósł. Wtedy miał taki skok to teraz zwolnił. Waży 2900 to 34t4d i jak był większy o daty z miesiączki prawie 3 tygodnie to Tera tydzień. Znowu nastawiamy się na naturalny. Wizyta za 2 tygodnie i zobaczymy. Badania super, brzuch się opuścił ale jeszcze posiedzi trochę o dziwo czym bliżej tym mi skurcze przepowiadające odpuściły. Więc mam nadzieję że jeszcze miesiąc pochodzę niech sobie rośnie
 
reklama
W którym tygodniu ciąży miałyście w pełni spakowana torbę do szpitala a w którym rozstawione łòżeczo?
Ja w 31tc rozstawilam łóżeczko bo jak przyszlo to poskrecalismy, zeby sprawdzić czy wszystko ok i tak stoi [emoji14] a od 32tc zaczelam pakować torbe na raty i tak tylko odhaczalam z listy co juz mam :) teraz 36tc prawie i torba juz w pelni wyposazona :)

 
Asinka powodzenia! Czekany na wieści! :)
Torbę mam chyba od 35-36 tyg spakowana.
Lozeczko juz dawno rozstawione, kosz, wózek, wszystko odświeżone, ubranka poprasowane w komodzie, kosmetyki w szufladach.
Jedyne co czeka to posciel, chlopaki maja ubrać jak będę w szpitalu. Ciekawe jak im pójdzie ;)

Kurcze, ciągle wychodzi mi opryszczka na ustach! Juz nie wiem co robić :/

My patrzacna zdjęcie Małego na USG 3d widzimy podobieństwo do starszego! :))
Usteczka jak serduszka i brodka okrągła ❤❤
Bracia ❤❤
Miłego dnia wszystkim!
 
Asinka czekamy na wiesci i trzymamy kciuki!!!

Ja nie mam nic przeciwko gościom. Zwłaszcza, gdy odwiedzają nas przyjaciele. Można czuć się swobodnie i wyluzować w ich pbecnosci. Po porodzie to najbardziej dobija mnie samotnosc, a jak jakaś przyjaciółka wpadnie z dobrym słowem to aż miło się robi.

U mnie dziś 35t4d. Torba jeszcze nie spakowana. Ciuszki nie poprane, kosmeetyki dla mnie nie kupione. Równo m-c został do porodu, bo mam na 21.08 termin. Po wczorajszej wizycie lekarz twierdzi, że raczej nie dotrwam. Szyjka skrócona, a mała 2652g. Byle do 1go wytrzymać.
 
To ja tak na szybko. Mały zrobił mi taką niespodziankę dzisiaj, że obrócił się w poprzek brzucha i czeka mnie cesarka. Możliwe że dzisiaj

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
15.30 już po wszystkim. Leon, 3200g i 53 cm [emoji4]
1500651152-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry