reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Oj masaż by się przydał :D Ale na profesjonalny szkoda pieniędzy :p Może wykorzystam męża :p

Dziś mam strasznego lenia :p aż mi głupio tak nic nie robić, ale tłumaczę sobie, że jeszcze mogę sobie na to pozwolić, bo za miesiąc już się nie będzie dało :p
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Dawno mnie nie było, wrociłam juz z wakacji i to był najwspanialszy urlop w naszym życiu pomimo kiepskiej pogody.
U mnie zaczyna się 36 tydzień, coraz częściej myślę o spakowaniu torby czy porodzie.
Dziś w nocy urodziła moja koleżanką, tak się tym rozemocjonowalam że nie spalam prawie cala noc.
Cala ciążę byłysmy dla siebie wsparciem, dzielił nas miesiąc bo ona na lipca miała termin, na dzisiaj zresztą :)
Pozdrawiam Was wszystkie
 
I ja się witam!
Byłam dzisiaj zapisać się w szpitalu. Wszystko ok. Mały 2640g . Ale z racji cukrzycy i nadciśnienia kazali mi się z torbą stawić 19.07.na 1szą próbę wywoływania. Jak się nie uda to tydzień później następna. Powiedzieli, że przez te rzeczy nie będą czekać do terminu. Jak dla mnie super [emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 34 dopiero bedzie sie zaczynal i tez prawie codziennie, mysle o tym, ze chcialabym juz rodzic [emoji4] chodze tylko do łóżeczka, do wozka, ubranka przekladam itp i juz dostaje bzika [emoji23]
Wgl przyszedl dzisiaj moj zamowiony komplet.. masakra.. niby 0-3 rozmiar a dostalam 80.. i dzwonie do tej Pani, ze nie taki zamawialam.. a ona ze maja inna nimeracje... to to cholery jasnej czemu nie podala tego w informacji... 46 zl wyrzucone w bloto.. material sztuczny.. leginsy przeswitujace jak firanka.. nie polecam kupowac ubranek na allegro [emoji52] pierwszy i ostatni raz.. mialam odeslac.. ale placic znowu za wysylke, jeszcze nie wiadomo czy dostane kase z powrotem.. brak słów

 
I ja się witam!
Byłam dzisiaj zapisać się w szpitalu. Wszystko ok. Mały 2640g . Ale z racji cukrzycy i nadciśnienia kazali mi się z torbą stawić 19.07.na 1szą próbę wywoływania. Jak się nie uda to tydzień później następna. Powiedzieli, że przez te rzeczy nie będą czekać do terminu. Jak dla mnie super [emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Super zazdroszczę u mnie do terminu jeszcze 6 tygodni ale jak starsza córka nie ma szkoły i nie siedzę sama w domu jakoś szybko czas leci. Powodzenia na wywołaniu trzymam mocno kciuki
 
Nawet nie będziecie wiedziały kiedy to minęło. Tym bardziej że nie wszystkie dotrwaja do terminu. ;) zacznie się wysyp od 38 tyg. Ja już jutro zaczynam 41 więc idę do szpitala. Mam nadzieję urodzić :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olisia to trzymam kciuki za 7.07:) 37 tc to juz bezpieczny czas.

Olgierda ja chciałam ćwiczyć. Kupiłam sobie nawet płytę Angeliki Pióro do ćwiczeń dla kobiet w ciąży 2 trymestru i zrobiłam raz z jednej płyty(w środku są dwie). Więc bieganie za moją trzylatką po placu zabaw musi mi wystarczyć.

Kamila to bardzo dobre wieści powizytowe:) Ja biorę 4 zmiany. U nas leży się trzy-cztery doby. Jesli urodzisz rano to puszczają po trzech. Jesli wieczorem to niestety po czterech...

Agnes to trzymam kciuki byś wytrwała do okolic terminu. Trzymam kciuki za dobrą wizytę no i czekam na relację. Na pewno będzie ok, nie martw się na zapas.

Ja jutro jadę z rodziną na krótki urlop. Mój P. właśnie szuka jakiegoś noclegu w okolicach Karpacza, Szklarskiej Poręby od jutra, w środe wieczorem jedziemy do Wrocławia, bo Lila ma zoo obiecane, a potem w piątęk wieczorkiem do domu.
Ja dziś padnięta jestem. Wczoraj impreza urodzinowa P., a dziś pranie i sprzątanie przedwyjazdowe... Także ten...
Trochę mnie nie było. A więc tak. Wizyta ok. Szyjka wydłużyła się do 30 mm i jest zamknięta więc super. Dzidzia ułożona pośladkowo niestety. Umówiłam się na CC na 14 sierpnia. I niby wszystko ok ale znowu mam mało wód płodowych. Lekarz przepisał mi leki przeciwzakrzepowe tzn zastrzyki i kazał pić 3 litry wody dziennie. We wtorek kontrola i jak się nie poprawiło to szpital.
 
Witajcie niedzielne.
Też tak macie że dospac nie możecie? U mnie to codzienność, zamiast odsypiać i odpoczywać to się mecze. Biodra mnie bolą, nie mogę się obrócić na drugą stronę więc momentalnie się budzę, nie wspomnę już o wycieczkach do wc, dobrze że to kilka kroków bo jakbym miała duży dom to chyba maraton bym pokonała.

Agnes ja też w tej ciąży borykam się z małą ilością wody płodowych. Niby są w normie ale w tej dolnej granicy.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie niedzielne.
Też tak macie że dospac nie możecie? U mnie to codzienność, zamiast odsypiać i odpoczywać to się mecze. Biodra mnie bolą, nie mogę się obrócić na drugą stronę więc momentalnie się budzę, nie wspomnę już o wycieczkach do wc, dobrze że to kilka kroków bo jakbym miała duży dom to chyba maraton bym pokonała.

Agnes ja też w tej ciąży borykam się z małą ilością wody płodowych. Niby są w normie ale w tej dolnej granicy.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Olisiaa i co zalecił lekarz w związku z tą małą ilością wód???
 
Do góry